Móda dává každé ženě neomezené možnosti vyjádřit sebe sama

9. 2. 2021 Reklama
Gianni je venezuelská módní návrhářka a stylistka, která studovala módní návrhářství na Instituto De Diseňo Centro Grafico De Technologia v Maracay.

„Od chvíle, kdy jsem začala studovat se projevila moje vášeň pro návrhářství a móda mě úplně pohltila. Vždy jsem chtěla být mezi nejlepšími a dávala jsem studiu a tvorbě to nejlepší co ve mě bylo,“ říká Gianni Di Leo, která od roku 2015 žije se svým manželem a synem v Praze. 

Klepněte pro větší obrázek

Gianni měla k módě pozitivní vztah již od dětství, kdy byla vyhledávanou „módní stylistkou“ celé rodiny. „Od malička jsem měla potřebu na svém oblečení něco vylepšovat a oblékat se jinak než ostatní. Samozřejmě, že ne vždy byly moje nápady zcela použitelné, ale většinou byly sestřenice a tety s mým výběrem spokojené. A to mě dělalo šťastnou,“ říká se smíchem Gianni, která obdivuje styl Coco Chanel a její schopnost vyjádřit ženskost a eleganci v každém modelu. Od roku 2018 má Gianni svůj vlastní módní ateliér na Malé Straně, kde klientkám nabízí exkluzivní výběr ze své tvorby, ale také celkové poradenství v oblasti stylingu.  

Pro Gianni je důležité, aby z jejích modelů vyzařovala sofistikovaná ženskost a elegance. Ráda obléká ženy, ze kterých vyzařuje inteligence a charisma a které se umí obléknout správně v souladu se svojí postavou a zdůraznit své přednosti. Mezi českými ženami se jí líbí například styl Daniely Peštové nebo Terezy Maxové. Jako pro většinu žen z Jižní Ameriky, je pro Gianni samozřejmé být vždy upravená, sladěná a dbát na výběr oblečení a doplňků. „České ženy se oblékají stylově, elegantně a jednoduše. Ve Venezuele vidím větší podíl ženskosti, svůdnosti a barev. Pro mě je to právě kombinace těchto dvou stylů, která tvoří ideál a to je přesně to, co bych chtěla, aby vyjadřovala značka Gianni Di Leo.“

Klepněte pro větší obrázek

Nová kolekce inspirována jemnou krásou archandělů 

Nová kolekce Jaro – léto 2021 byla inspirována jemnou krásou archandělů, kterou vyjadřuje prostřednictvím linií, střihů a detailů. Kolekce je určená pro ženy, které chtějí zazářit ve společnosti v unikátních luxusních šatech, provedených v jednom jedinečném modelu. „Cítila jsem, že je na čase posunout se o krok dál, že můžeme vytvořit něco opravdu unikátního. Tentokrát jsem se nechala inspirovat jemností, krásou a elegancí archandělů a snažila se tyto atributy přenést do každého modelu.  Kolekce je tvořená sedmi originálními kusy, které každý reprezentují jednoho archanděla,“ říká Gianni. Kolekci charakterizuje vzdušné hedvábí, vyšívaná krajka, výšivky provedené z barevných kamenů, které byly vyrobeny speciálně pro tuto kolekci, objem zajištěný volány, svůdné a jemné průhlednosti. Každé šaty mají svojí dominantní barvu, která je dána barvou reprezentující daného archanděla.

Kromě této exkluzivní řady, která je určená pro společenské příležitosti a která spadá do kategorie haute couture, tvoří Gianni také další řady a to Sporty-chic a Ready to Wear. Obě řady nesou jasný rukopis Gianni, který spojuje sofistikovanou eleganci a klasické střihy s výraznými originálními prvky. Jsou ale na rozdíl od modelů haute couture určeny pro každodenní nošení pro všechny ženy, které chtějí vyzdvihnout svoji krásu a originalitu. Kromě toho navrhuje plavky, šperky a doplňky. Nová kolekce šperků vychází z loga Gianni Di Leo v různých variantách a barvách. Je navržena tak aby se dala použít pro nejrůznější příležitosti.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Největší utrpení budou prožívat Vodnáři pracující na home office. Sedět u počítače není pravé ořechové, k tomu jsou celí rozlámaní a potřebují více pohybu. Pokud to bude jen trošku možné,…