8
Fotogalerie

Móda na Slavících: Dcera Karla Gotta to natřela celebritám

O tom, že hudební anketa Český slavík pomalu, ale jistě umírá, není pochyb. Spolu s úrovní pořadu klesají i módní outfity českých celebrit. Co si na sebe na udílení cen oblékly známé tváře letos?

Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková přiletěla na otočku z Chicaga, kde se svojí rodinou žije, aby přebrala stříbrného slavíka v kategorii Zpěvačka roku. Šestatřicetiletá Vondráčková je známá svými nepříliš povedenými outfity a ani tentokrát se zázrak nekonal. Její model sice patřil k těm lepším z jejího šatníku, i tak ale šlo o slabý průměr. Vondráčková zvolila bílý kalhotový kostým, v němž působila jako doktorka, který rozbila kontrastními černými střevíčky, i tak se ale jednalo o nudu bez špetky fantazie.

Klepněte pro větší obrázek

Pokračování 2 / 8

Lucie Borhyová

Moderátorka Lucie Borhyová byla nepřehlédnutelná, nelze však tak úplně říct, že v dobrém slova smyslu. Rudá krajková róba působila lacině a dojem ještě umocnily velký dekolt a podivná světlá spodnička. Lucii se nepodařilo ani sladit doplňky, lodičky v matné tělové barvě s lesklým zlatým psaníčkem prostě nešly dohromady.

Klepněte pro větší obrázek

Pokračování 3 / 8

Taťána Kuchařová

Ani bývalá Miss World Taťána Kuchařová tentokrát příliš nezaválela. Oblékla podivné vrstvené šaty neurčitého střihu a fádní černé barvy, jež působily jak pytel a neumožnily obdivovat Táni krásnou postavu. Podivná délka šatů navíc odhalovala lakované šněrovací střevíčky, které se k modelu moc nehodily, a výsledný efekt tak nebyl ideální.

Klepněte pro větší obrázek

Pokračování 4 / 8

Ewa Farna

Bronzová slavice Ewa Farna se stejně jako její konkurentka Lucie Vondráčková zhlédla v kalhotovém kostýmu. Na focení zvolila jeden ve vínové barvě s černými klopami a černými střevíčky, během vystoupení na udílení pak měla pro změnu modrý kostýmek. Ani jeden však zpěvaččině postavě nelichotil a nepomohl tomu ani zvláštní účes z dlouhých copánků. Farna by už konečně měla změnit stylistu a jít do sebe.

Klepněte pro větší obrázek

Pokračování 5 / 8

Monika Koblížková

Přítelkyně moderátora Leoše Mareše je vyhlášená svým vybraným vkusem a zajímavými outfity. Její šaty v barvě zlaté metalízy by až do půli stehen neměly chybu, odtud se ale třepí do dlouhých ozdobných třásní, což by možná v kombinaci s decentními lodičkami nevadilo, Monika však k šatům obula robustní boty a i když originalita se cení, výsledek působil rozpačitě.

Klepněte pro větší obrázek

Pokračování 6 / 8

Iva Pazderková

O originalitu se zřejmě snažila i herečka Iva Pazderková. Momentálně zrzavá „blbá blondýna“ si ze šatníku vybrala dlouhou černou maxi sukni se zvýšeným pasem a k ní překvapivě zvolila obyčejné bavlněné tričko s obrázkem. Pod obličejem dívky s totožně zrzavými vlasy byl hashtag #folkbitch. Zda tím herečka chtěla naznačit něco o sobě, či šlo o tajný vzkaz, není známo.

Klepněte pro větší obrázek

Pokračování 7 / 8

Zorka Hejdová

Blonďatá moderátorka Zorka Hejdová byla se svým outfitem tentokrát za hvězdu. Oblékla rafinované černé šaty ozdobené bílo černým kanýrem, kterými jen dokázala, že v jednoduchosti je často krása. Čistotu a minimalismus modelu moudře nerozbíjela žádnými šperky, zvolila pouze výraznější náušnice a psaníčko do ruky, a její model tak patřil mezi ty nejlepší.

Klepněte pro větší obrázek

Pokračování 8 / 8

Charlotte Ella Gottová

Nepsanou královnou slavičích celebrit se ale stala malá dcera Karla Gotta Charlotte Ella a některé známé tváře by se u desetileté holčičky mohly učit vkusu. Jelikož Karel Gott je opět v nemocnici, a nemohl si tak pro cenu přijít osobně, zhostila se této funkce právě jeho dcera a na podium přišla v roztomilé róbě tvořené bílým vrškem a světle růžovou třpytivou princeznovskou sukní. Šaty navíc byly pošité aplikacemi znázorňujícími čtyřicet slavíků. Charlotte to tak natřela o generaci starším hvězdám.

Klepněte pro větší obrázek

Doporučujeme

Články odjinud