Modelka Kadlčková: "Silikony? V cizině už dávno nefrčí!"

11. 6. 2009
Modelka Kadlčková: "Silikony? V cizině už dávno nefrčí!"
Ačkoli má modelka a příležitostná herečka Dominika Kadlčková (19) téměř plochý hrudník, o zvětšení prsou silikonovými implantáty neuvažuje. Naopak, kritizuje fakt, že pro mnoho českých modelek jsou silikonová prsa způsobem, jak se proslavit.

"Spousta holek tady si staví kariéru na tom, že si nechají udělat silikonová prsa. Pak to veřejně přiznají a jsou z nich rázem celebrity. To se mi nelíbí. Neodsuzuji to, ale nechci být součástí něčeho takového. Nesouhlasím s tím!" prozradila Korzu Kadlčková a dodala: "Zkrátka nechci patřit do skupiny holek, které si právě na silikonech postavily kariéru."

Podle Kadlčkové je vybudování kariéry na silikonových prsních implantátech výsada českého modelingového rybníčku: "Kdyby modelky, které u nás díky silikonům frčí, vyjely za hranice, tak si ani neškrtnou. Ve světě se tohle prostě nenosí."

Modelka známá z nekonečného nováckého seriálu Ulice má již se světovým modelingem své zkušenosti. "V Česku pracuji velmi ráda a jsem vděčná za každou příležitost. Ale přeci jen svět je víc. Právě se chystám pracovně za hranice a tímhle bych to úplně zazdila. V Česku bych byla díky silikonovým prsům tři týdny v titulcích, ale co je to proti možnosti pracovat a hlavně si neničit zdraví," uzavřela Kadlčková.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Udělejte si hezký den, proberte se třeba starými pranostikami o tom, jak si na svatého Jana nasbírat něco omamného býlí. Zjistíte, že někde se rostliny sbíraly před východem slunce, jinde…

Nejčtenější články