Moderátorka zpráv TV Barrandov Denisa Jeřábková porodila holčičku!

11. 6. 2015
Dnes ráno se Denise Jeřábkové a jejímu příteli Martinu Koudelkovi narodila krásná zdravá holčička. Váží 3,60 kg a měří 51 cm. Dostala jméno Laura.

Obě jsme v pořádku a malá je naprosto nádherná ,“ napsala Denisa Jeřábková z pražské porodnice Na Bulovce. Obrovskou radost z dcerky má i Denisin přítel Martin Koudelka.

Denisa ještě ve vysokém stádiu těhotenství pracovala, se zprávami na TV Barrandov se rozloučila až 31. května. Po dobu mateřské dovolené Denisu nahradí kolegyně Žaneta Muchová, se kterou už jste se mohli setkávat dříve v redakci zpravodajství. Po boku Petra Převrátila ji můžete vídat od 6. června.

Jsem moc ráda, že mě zastoupí právě Žaneta. Je to skvělá kolegyně a hlavně kamarádka. Zprávy v jejím podání si s malou určitě nenecháme ujít. Žanetě přeji, aby hlásila jen samé dobré zprávy. Těch totiž nikdy není dost,“ uzavírá novopečená maminka.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nadřízený usoudí, že k vám byl v dubnu náročný a ubírá z povinností. Pracovní tempo je tedy o poznání klidnější a mírnější. Jindy vám nástrahy stresových situací nevadí, ale nyní jste rádi…

Nejčtenější články

Doporučujeme