Moderní žena v Pardubicích

25. 5. 2001
Moderní žena v Pardubicích
Veletrh specielně určený pro ženy proběhne ve dnech 2. a 3. června pod názvem Moderní žena v pardubickém výstavním centru IDEON.

Moderní žena v Pardubicích

Veletrh specielně určený pro ženy proběhne ve dnech 2. a 3. června pod názvem Moderní žena v pardubickém výstavním centru IDEON. Kromě expozic kadeřnických firem, nehtových studií, kosmetických služeb, módní konfekce, prádla, módních doplňků, relaxačních přístrojů či například odborné literatury, uvidí návštěvníci celou řadu módních přehlídek, budou si moci vyslechnout zajímavé přednášky nebo se seznámit s populárními osobnostmi. 

Na módních přehlídkách, které budou probíhat po oba dva dny, budou k vidění svatební šaty, pletáže, sportovní oblečení nebo modelové kolekce. Ze známých osobností se zde představí například nestárnoucí a skvělá herečka paní Květa Fialová. Ta bude diskutovat o módě se známou módní návrhářkou Ivetou Nedomovou a návštěvníkům veletrhu prozradí, jak si uchovat svěžest a vitalitu v pokročilém věku. Budou zde probíhat i přednášky a během nich se můžete dozvědět mnoho zajímavého třeba o zdravé výživě nebo o laserových operacích. Vizážista Lukáš Veselý nabídne přítomným ženám svoje služby

 Pokud přijdete na veletrh v doprovodu, je i pro něho připraven program. Pro muže široká paleta pánských doplňků a koktejly firmy BARSERVICE. Pro děti je připravena celá řada soutěží a her v dětském koutku.

Více informací o veletrhu získáte na stránkách pořadatele akce www.omnis.cz .

Autor: redakce

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pro ostatní členy rodiny jste nyní zábavní a berou si od vás drahocennou energii. Nyní ji můžete skutečně rozdávat. Dost času trávíte i se svými kamarády a mluvíte jen o příjemných věcech.…

Nejčtenější články

Doporučujeme