Módní a svěží hit léta!

7. 5. 2007
Módní a svěží hit léta!
Hýří barvami, jsou různých velikostí a tvarů a nabízí neskonalé potěšení – osvěžení kdekoli na rozpálené ulici či u vody. Chladící tašky od Campingazu prostě musíte mít!

Na první pohled vypadají jako poslední výstřelek módy a vy hledáte visačku známého návrháře. Na druhý pohled vás ohromí skrytý obsah: vychlazená limonáda, pivo a zmrzlina - za to byste v horku dali vše. A pohled třetí vás přesune do teplého večera plného romantiky, kdy se svou polovičkou sedíte u vody a za poslechu kuňkajících žabáků popíjíte vychlazené šampaňské a jíte jahody… Nejen k randění se hodí chladící taška CITY COOLER 7-11L CAMPINGAZ: pojme například 2 x 1,5 l lahve materiál: 600D polyester – béžová tkanina, 420D nylon – červená tkanina s PVC podporou izolace: 6 mm díky skrytému zipu se dá upravovat vnitřní objem ze 7L na 11 L nastavitelný ramenní pruh pro pohodlné nočení přední kapsa pro peněženku či klíče chladí 8 hodin s chladícími vložkami Freez pack (nejsou součástí výrobku)

Doporučená cena s DPH je 299,- Kč.

Ideální pro pikniky v přírodě nebo na pláž je PICNIC COOLER 28L CAMPINGAZ: objem 28 litrů pojme například 8 x 1,5 lahve samostatný otvor pro přístup k lahvím (nedochází k úniku teploty) odnímatelná přepážka pro oddělení vnitřního prostoru přední kapsa pro drobnější věci dva popruhy pro nošení v ruce, jeden popruh přes rameno chladí: 11 hodin s chladícími vložkami Freez pack (nejsou součástí výrobku). Doporučená cena s DPH je 599,- Kč.

Zdroj: Archimedia

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Ještě pár dní nazpět jste byli výkonní na sto procent a nadřízený si mnul nad vaší prací ruce. Jenže už dnes na sobě cítíte nervozitu a pocit ze špatně odvedené práce. Sice se velice…

Nejčtenější články

Doporučujeme