Módní hity 2018: Co vám letos nesmí chybět v šatníku?

4. 1. 2018
Pokud ráda dobře vypadáte a milujete nákupy oblečení, pak by vám nemělo ujít, které trendy budou vládnout módě v tomto roce. Co byste si určitě měla pořídit?

Módní přehlídky ovládly třásně . Objevily se nejen na doplňcích, ale i na sukních, šatech i kabátech. Pokud nechcete čekat až na příští rok, večírková sezona k jejich nošení vybízí už teď. Velká změna nastane i v doplňcích, kde téměř vymizí obojky na krk neboli takzvané chokery. Místo nich se budou nosit velké náušnice . Pokud jste si chokery zamilovala, pouze je na nějaký čas uložte na dno šperkovnice, do módy se opět brzy vrátí.

Mrkněte se na trendy v módě pro rok 2018 na fotkách:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Tak jako se ujal bomber, tak se v roce 2018 chytne blazer a zejména ten v oversize střihu. Bomber můžete nosit i nadále, rozhodně z módy nevychází, ale pokud se chcete držet současných trendů, je blazer volbou číslo jedna. Už jen proto, že se nehodí jen do práce, ale je skvělou volbou i do města.

Zvýraznění pasu je velmi slušivé a ženské, letos se roztrhl pytel zejména s korzety, které ale postupně mizí a na místo nich bude trendy přepásat si pas páskem . Jedním z nejvýraznějších trendů budou i barvy, oranžové, fuchsiové a levandulové se v roce 2018 prostě nevyhnete, tedy alespoň nadcházející jaro. Stejně tak pruhům, které se každý rok vrací a jsou zkrátka nestárnoucí klasikou.

Od příštího roku pofrčí zejména svislé a šikmé pruhy v různých barvách . A stejně tak se nevyhnete ani květinám , které jsou zastoupeny ve všech jarních kolekcích. V příštím roce se květy nebudou objevovat až v takovém množství, ale můžete se těšit na jejich orientální podobu. Romantikou nekončíme a místo květin jsou zde průhledné materiály od vrstvených po ty nejjednodušší.

Kdo neholduje příliš elegantnímu oblečení, je tu i trend zahrnující sportovní kousky na běžné nošení. Záchrana životního prostředí stále pokračuje, a tak se není čemu divit, že i módní návrháři se jí účastní. Recyklace a plastové oblečení se ukázaly na přehlídkách jako hlavní trend příští sezony. Zamilujete si nejen obuv, kabelky, ale i kabátky z plastu?

I na pražském týdnu módy se ukázaly trendy na rok 2018, podívejte se na přehlídku Petry Ptáčkové:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Nečekaně se objeví možnost získat velmi výhodnou hypotéku nebo půjčku, za kterou byste si mohli pořídit to, po čem toužíte ze všeho nejvíc. Určitě bude platit, že vždycky je něco za něco.…

Nejčtenější články