Módní minimalismus: Kabelky na mobil jsou praktické i slušivé! Kde je sehnat?

21. 1. 2021
Také vás obtěžuje tahat s sebou všude kabelku či batoh, ve kterých ani nevíte, co všechno máte, a začaly vám vadit už i malé ledvinky? Pokud jste schopná spokojit se s málem a ke štěstí vám stačí v podstatě jen mobil, pak jsou kabelky na smartphone určené přímo pro vás!

Klíče a rtěnka

Víc než telefon do nich totiž opravdu téměř nedostanete. V dnešní době ale skutečně není třeba mít u sebe víc věcí, protože prostřednictvím telefonu můžete i platit. Řada těchto maličkých kabelek má ale navíc i přihrádky na karty, takže si s sebou můžete vzít doklady, a také malou kapsičku, kam se vejde rtěnka či klíče. A ruku na srdce, co víc s sebou potřebujete?

Tyto malé crossbody kabelky jsou navíc i praktické, a to nejen do města, ale třeba i na cesty, protože tak svůj telefon rozhodně neztratíte ani vám ho nikdo neukradne. Sehnat se dají v elegantní kožené či koženkové verzi, ve sportovním stylu, ale také třeba s flitry, které se hodí na společenskou událost, jako je ples či divadlo.

Inspirujte se v naší galerii v úvodu článku!

Jak nosit ledvinku? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Máte dojem, že si s vámi osud zahrává. Zkraje měsíce jste byli profesně bezradní a momentálně jste opět nad věcí. Nadřízený si vás považuje, dokonce si můžete pomoci k lepšímu pracovnímu…

Nejčtenější články

Doporučujeme