Komentáře k článku zpět na článek

Japla 30. 8. 2014 | 21:48

Nevidela bych to tak tragicky. Zde je docela otevreny rozhovor s divkou, ktera si take uspesne vydelava na livechatu http://www.iobs.cz/rozhovor/ a dohromady jde o nic. Takova je holt doba. Osobne bych ji poprosila, aby s odstehovala, jestli je ji 20 a driv nebo pozdeji k tomu stejne dojde

kamélie-Janet 31. 5. 2014 | 20:16

V komentářích se ukazuje důvod proč spojení s touto prací o sobě slečny tají . . . odsouzení a titul kurva . . . to je úroveň, inteligence. Chcete- li někoho odsuzovat, tak ta úchylná prasata a ubožáky, kteří na toto koukají a na priváty chodí kvůli neschopnosti či lenosti si najít partnerku normálně a jedinou variantou, jak si vrznout je poníženě zaplatit.Na první pohled se live chat zdá být lepší variantou ale zdání klame. Společnice je viditelná na webu v době, kdy se této práci věnuje. S začátkem nového života v jiném oboru končí její viditelnost. Live chat jsou na věky nesmrtelné záznamy, které se mohou kdykoliv vynořit, zákonitě v období nejmíň vhodném. Informace, že stránky jsou dostupné pouze ze zahraničí je těžce lživá lež!Jediné doporučení pro maminku je aby byla dceři oporou natolik, že bude krom agentur i ona přesně vědět co, kdy, kde atd. pro případ, že by došlo k nečekaným problémům aby mohla alarmovat pomoc či záchranu dřív než pozdě.

Mata69 6. 3. 2014 | 18:20

Truda: když někomu může připadat morálka pokrytecká - sám se jí nedrží, nic mu neříká, tak třeba nevěří, že by ostatní mohli morálně žít.

Truda 6. 3. 2014 | 13:29

Petruna: Hele děvče, zjisti si, co znamená pojem morálka. A co je pokrytectví, protože ty očividně nerozumíš slovům, která používáš.,,,,,,,,,,, Morálka jsou nějaká pravidla, na kterých se společnost dohodla. ......................Pokrytectví znamená, že ta pravidla člověk ve skutečnosti nedodržuje, ale tváří se, že jo, své přestupky zakrývá, proto poKRYTECTVÍ. Něco se kryje, aby to nebylo známo...................... Takže morálka už z podstaty věci nemůže být výkřik pokrytectví, jako panenství nemůže být výkřikem zhýralého života, čistota výkřikem špíny a blábol výkřikem inteligence.

Harley.1 6. 3. 2014 | 08:52
Mata69 5. 3. 2014 | 11:55

Petruna: však to píšu, každý je odpovědný si sám za sebe co dělá a sám musí nést následky.
A morálka...to už se fakt dostáváme do jiné roviny...jestli je morálka výkřik pokrytectví. To nevím, to je totiž subjektivní pohled co kdo za morálkou vidí. Já bych to neřekla, že morálka je výkřik pokrytectví, protože ač nevěříc,í morálku vidím v dodržování desatera, to je přeci kodex morálky pro každého a nezáleží na době...Jakože nepokradeš, nezabiješ...to je přeci tak morální norma a tu bych tedy za výkřik pokrytectví neviděla.
Ale jak říkám, debatu tady můžeme vést donekonečna, protože morálku vnímá každý jinak.

Petruna 5. 3. 2014 | 11:40

Mata69: Já neříkám že to schvaluji, ale prostě tady u nás v Čechách jsme sice drbny, ale v podstatě to nikdo neřeší. Ale při pohledu z druhé strany, chlap může všechno a je hvězda, když to samé udělá ženská, je špatná. Ano jsem v tomto tolerantní, co si kdo dělá v osobním životě, když mě to neubližuje, ať se třeba staví na hlavu. A co je na tom špatného, když práce, kterou dělám je pro mě zábava. A co je to morálka - jenom výkřiky pokrytectví.

Mata69 5. 3. 2014 | 11:16

Petruna: já jsem asi z jiný planety a nebo z jinýho století asi, když tu čtu co je "v týhle době normální" a co se toleruje...pak se divím, že je společnost tam, kde je...A zrovna tu štětku současnou Nečasovou takhle dávat za příklad "kam to až dotáhla!" a že to nikomu nevadilo....upřímně - nikdo z lidí "dole" o ní nejspíš neměl do loňska ani potuchy. A jediný co dokázala je to, co psala níže Truda...Každýho volba co kde dělá, jak se kde ukazuje....a sám se musí poprat s tím co z toho jednou pro něj vyplyne. Ale brát to jako normu, jakože je to uplně v pohodě....asi jsem fakt nějaká prudérní, nebo stará, nebo obojí. :-/

Petruna 5. 3. 2014 | 00:07
Petruna 5. 3. 2014 | 00:05

Truda: jsem měla na mysli, že když šla nahoru a vládla na hradě, tak ani novináři se nezmínili, co je dáma zač, až když byla tak nenažraná a sežrala si i větev na které seděla, je už jiná pohádka. Prostě jsem chtěla říct, že tady nejsme háklivý na minulost, sice si zdrbnem, ale v podstatě nikdo pak v budoucnosti prohřešky mládí neřeší. Takže ze slečny může být i madam prezident (prezidentka je blbé).

Truda 4. 3. 2014 | 23:21

Petruna: Kam to paní nová Nečasová dotáhla? Rozbila manželství, znemožnila jednoho dosud slušného chlapa a využívala všechny kolem tak dlouho, až to jedna parta využila k pádu vlády. Přestupovat pravidla se nevyplácí, někdo toho může využít. A využit pak skončit třeba ve vazbě.

Petruna 4. 3. 2014 | 23:02

Já jsem hodne konzervativní na vztahy a všeho kolem, ale slečnu bych neodsuzovala, prostě to jen vnímá jinak. Dneska kdo se nebaví o sexu tak není in. Podívejte se, jaké jsou knížky v kurzu. Takže, kde by slečna měla brát zábrany. Staví se k tomu přímo. Nejlepší jsou pak moralistky, které po večerech čtou současné hity a přes den kazou desatero. Taky by se mi to jako matce nelibilo, ale je dospělá. A navíc tady v Čechách se s tohohle drama nedělá. Podívejte se na nynější Necasovu manželku kurvicka z kantýny Chodosu, a kam to holka dotáhla a nikdo ani necekl. Když holt ma nekdo zbytecne prachy, at ho pumpne. Slečně fandím, já bych to dělat nemohla. Uz proto, ze kamera přidává kila, kterych i bez toho mám dost

Truda 4. 3. 2014 | 21:27

Chlapi platí peníze za sex přímo, ženské zprostředkovaně. Kolik stojí měsíčně nehty, vlasy, kosmetika, boty a oblečení, aby se žena cítila sexy? Tím pádem žádoucí pro samce, který by ji měl chtít?

Mata69 4. 3. 2014 | 18:37
Mata69 4. 3. 2014 | 18:36

šiška: myslím že těch chlapů, co v parku přepadávají ženy je absolutní menšina...no a říci, že jsou jiná rasa? Něco za tím bude, řekla bych...nějaká špatná životní zkušenost...

Mata69 4. 3. 2014 | 18:35
Ajka3 4. 3. 2014 | 17:57
šiška 4. 3. 2014 | 16:42

Stejně si myslím, že jsme nepovedený přírodou! Chlap samec je všeho schopen dokonce i platit nemalé částky pro nahotiny a sex. Kvůli sexu přepadávají ženy, znásilňují atd. Ví že si mohou na ženy dovolit jelikož díky přírodě mají mnohem větší sílu nežli žena. Je to stejné, jako kdyby si ženská dovolovala na malé dítě, také by ho přeprala. Mužský jsou prostě jiná rasa nežli ženy.

lebahu 4. 3. 2014 | 14:02

Tak urvaná bych z toho nebyla, ale je to lepší varianta, než kdyby šlapala chodník doopravdy. Tohle krom otázky "co tomu řeknou lidi" je bezpečná záležitost. Spíš bych se jí snažila vysvětlit, že vše z internetu lze stáhnout a zneužít v nejméně (pro ni) vhodnou chvíli. (super zaměstnání, vysněný partner, který to neskousne...) Může se jí to v budoucnu vymstít.
Zas na druhou stranu, pokud zavítáte na erotický chat, tak tam exhibuje spousta lidí zadarmo, dobrovolně a ráda... tahle aspoň není pitomá a má z toho peníze

frakira 4. 3. 2014 | 14:02

Mata69:
muj nazor je, ze ten, koho to pohorsuje, na to nema koukat (kdybych zjistila, ze moje mama tocila porno, tak na nej asi koukat nebudu, ale ta myslenka me nepohorsuje). Pokud by se dostala moje loznicova videa mezi lidi, nejak se s tim srovnam a pevne verim, ze se mi povede moje holky vychovat ak, aby na tom take nevidely nic zavadneho (kdybych to tak nevidela, tak takova videa nema ani partner, protoze clovek nikdy nevi, kdy tomu druhemu hrabne a bude se chtit treba mstit).Ve firme, kde resi me soukrome aktivity, pracovat nepotrebuju (to plati i pro pripad, kdy jde o pritomnost, u x let starych videi mi to prijde uplne uhozene).
Tento postoj chapu treba v pripade ucitelek (nemyslim, ze je fer hodnotit jejich soukromy zivot, ale chapu, ze to na nektere studenty muze pusobit "rusive"), ale jinak..Navic stale nevim, v cem je rozkrok jiny nez lytko.. krome toho, ze je to cast tela z nejakeho duvodu tabuizovana. Mozna jednou zacneme chodit nazi (duvod, proc se tak jeste nestalo, vidim v hygiene - precejen jenom nechodime, ale i sedime a tak.. je jednoduche nedotykat se nicim treba usty, ale u pohlavnich organu by to nebylo tak jednoduche a precejen je to sliznice).
Take je hodne ruzne, co je clovek schopny ci ochotny delat pred nekym jinym - nekdo se pred nekym jinym ani nenaji, nekdo neprevlekne, nekdo neliba, nekdo nesoulozi a nekdo holt nema problem ani s masturbaci. No a?

Rybushka 4. 3. 2014 | 14:00

No, taky by mě to vzalo - ona už i jen představa, že moje malá holčička už není malá holčička, je děsivá, natož tohle k tomu navíc.
Ale bohužel, je dospělá a nikdo s tím nic nenadělá a to, že na ní bude matka naštvaná a nebude s ní mluvit, či kdovíco jinýho, to nezlepší.
Aneb - jednou to jsou naše děti a měli bychom je mít rádi, ať jsou jací jsou a ať dělají co dělají.

Elynor 4. 3. 2014 | 13:45

Mata69: no, ono je venku zima... všimni si, že v místech, kde je na zeměkouli horké podnebí, lidstvo často chodívá nahé ( nebo chodívalo, dokud tam nedorazili misionáři, neřekli, že je to hanebnost a nezačali učit domorodce pokrytectví).

Mata69 4. 3. 2014 | 13:44

Nevím, dceru nemám, mám jen syny, ale představa, že se můj syn exhibuje před monitorem mi zrovna příjemná není. I když to skýtá nesrovnatelně méně rizik, že té dívčině někdo fyzicky ublíží, to přes monitor fakt jde těžko, pořád to její video zanechává na netu stopu. A prdlajz ví, kdo si kde stahne, natočí, uloží...a kde to na ní jednou vybafne...až si její pubertální syn bude projíždět hambatiny na netu a narazí na rozcáplé nohy své maminky? Nebo až bude mít zajímavé postavení ať už v nějaké firmě nebo prostě kdekoli a někdo to na ní vyhrábne? Nikdy nevíte, kdy se to může objevit.
Ale podle názoru některých nížeji pode mnou, na vystavování svých intimních partií veřejně nic závadného ani pohoršujícího není, asi ani masturbace před monitorem a webkamerou není nic za co by se měl člověk stydět, takže pak je asi i jedno, kdo to kdy uvidí a vyhrabe.
Jen mě takový názor udivuje.

Elynor 4. 3. 2014 | 13:42

No, dvakrát to sem skočit nemuselo, zase tak vtipné to nebylo Nicméně slečna je dospělá, studuje VŠ, tak asi není úplně hloupá, v článku se píše, že v krabici byla i maska, a jestli se slečna nalíčí, načeše a vyfikne jinak než v civilu, na videu ji nikdo poznat nemusí. Kromě toho nikde není řečeno, že ten erotický chat se taky nahrává, ono to zas tak akční a zajímavé není. Kdyby pracovala v night clubu, tak by bylo na místě si dělat starosti, ale doma u počítače ji žádnej neukousne.

Mata69 4. 3. 2014 | 13:40

frakira: to je zajímavá dedukce...takže když před sto lety nebylo vhodné ukazovat lýtko, a dnes je to již běžné, tak i ukazovat rozkrok rozesmátý od ucha k uchu je v pořádku? Hmm...jakože je to v pohodě. V tom případě se divím, že lidé chodí ještě oblečení....když je to tak běžné ukazovat kdejakou část těla...

Elynor 4. 3. 2014 | 13:38
Elynor 4. 3. 2014 | 13:38
frakira 4. 3. 2014 | 13:27


Kdysi bylo nemyslitelne ukazat lytko.. Ktera z vas neukaze cizimu muzi lytko? A vy ostatni - ze se nestydite!
Nevim, co je na tom logicke, nikomu neukazovat rozkrok.. jo, podle nejakych spolecenskych zvyklosti je to zatim moralne neprijatelne.. ale kdo to vymyslel? Proc? Co je na rozkroku horsiho nez na lytku?A jinak souhlasim s tim, ze pokud si holka mysli, ze je to spatne, delat by to nemela - ze nikdy nevi, kdo to video uvidi. Ze je na nejlepsi ceste nechat se vydirat, pokud to chce z nejakeho duvodu utajit, je jasne. Ale predpokladam, ze dospela zenska si tenhle fakt uvedomuje a ma to sama v sobe srovnane.

šiška 4. 3. 2014 | 12:46

Je mi z toho článku hodně ouvej a smutno. Děsný je, jak se celý život točí jen okolo sexu a peněz!!! Že chlapy přemýšlí poklopcem je všeobecné známé, dokonce i platí, moje mamča vždycky říkala, větší kurva než chlap je ženská, udělala kroužek s dvouma prstama a řekla, stref se mi do toho kroužku, pokud nepoužiješ násilí tak se ti to nikdy nepovede když ucuknu! Takže je to na ženské a chlap by byl hloupí aby nebral když se mu ženská nabízí. Čeho jsou holky schopné pro parádu a pohodlí to je běs a děs. Raději bych drhla podělané WC než aby se mně nějaké prase dotýkalo,brrr jako na E 14. Ale těm co to nevadí a mají na to žaludek mají ty slušné ženský co si váží sami sebe za blázny, je mi to jasný. Chudák máma s takovou štětkou dcerou co kašle na čest a slušnost.Paráda je holt důležitější. Za mně, hnus všech hnusů.

betateta 4. 3. 2014 | 10:18
Silvie.F 3. 3. 2014 | 23:49

Kathreen: To bylo na mně? Protože ta paní z článku je Olga A já sice dceru mám, ale té je 9let a tě je po spastiské DMO

Truda 3. 3. 2014 | 23:42

Dcera mé kamarádky chodila na erotický chat i se svým tehdejším milencem, takovým bidlem puberťáckým.... Matka to věděla a schvalovala, prý že si holka procvičí angličtinu. Říkám Jo, a jak? Šukej mě zprava, šukej mě zleva? A co až majitel studia řekne Slečno, vy jste kočka, ale ten váš je nezajímavý hubeňour, přidáme k vám krásného kulturistu, pojďte souložit s ním, připlatíme... ........ Argumentovala jsem, že si mladá třeba bude chtít budovat kariéru a někdo ji časem může videem vydírat. Prý že ne, že to jde všechno do zahraničí. No, v dnešní šmírovací době - proč si neschovat zajímavé záběry a trochu si pohlídat, co z holčiček vyroste?....Veškrnová jistě nebyla coby paní prezidentová nadšená ze své erotické scény v Dědictví.... No hlavně o holce neříkat babičce, tu by to zabilo. A víš, kdo všechno tam chodí? mi říkala kamarádka na obhajobu necudné dcery........Já mám normální vychování a tahle brigáda je pro mě prostě nemyslitelná. Nohy roztáhnu maximálně gynekologovi, jiný chlap kromě aktuálního partnera nemá možnost a přijde mi to logické a samozřejmé. Prostě jsou určité hranice, které jsou pro slušného člověka nepřekročitelné. A tohle je jedna z nich. Že je to dnes "běžné", to mě nepřesvědčí. Taková holka je kurva, i když virtuální. Možná o to hůř, že neví, s kým má tu čest sdílet znalost svých genitálií.

Elaa 3. 3. 2014 | 21:56

je strašně jednoduchý hned odsoudit,.... holka je mladá, hezká...a proč dřít na brigádě za 70 ká na hodinu/kolikrát ani to ne/, když má tuto možnost...opravdu bych neodsuzovala, když o práci nic nevím...dělají to nejen mladý holky, ale i ženy v různých životních situacích a ne zrovna krásných...... maminky na mateřské, samoživitelky, nebo když musí živit ženská rodinu, pochopitelně, když slušně vypadá /manžel třeba bez práce/ a plno opravdu plno nejen studentek vš, ale i vysokoškolaček...třeba jedna paní doktorka si vydělala brigádou ve studiu na zařízení své ordinace, byla ve studiu od rána do večera...jinak si děvčata vybíraj, co je ochotná dělat a co už né, samozřejmě horší věci jsou lépe placený - to opravdu už záleží na ní, co si vybere....koneckonců kdo si vzpomene na Abasovu, jak se motala kolem tyče v Rozmarýnu a co všechno dělala a kde je dnes a mnoho mnoho jiných, že......

Kathreen 3. 3. 2014 | 21:48

Paní Sylvo, nic se jí nemůže stát, hodně si vydělá a to je asi to nejdůležitější. Nebuďte z toho tolik nešťastná, ať dceru neztratíte úplně. Spíš byste jí mohla poradit, ať si taky peníze šetří a zbytečně nerozhazuje. Ne každá se na takovou brigádu dostane. Je to bezpečné, hodně odvážné a vy určitě byste do toho nešla. Dřív to nebylo a kdyby ano, asi by to bylo trestné. Doba se mění a lidé taky. Dávejte dceři najevo, že jí máte ráda a raději se s ní o její brigádě nebavte, nechte to být. Co bych za to dala, mít dceru! Držte se.

Mata69 3. 3. 2014 | 21:17

frakira: no předpokládám, že na jiné brigádě se nerozcapují nohy před monitorem a podobně. Nebo mám možná o brigádách zkreslené představy.
Ale zcela jistě je to ta lepší varianta, než kdyby skutečně fyzicky šlapala chodník.

Silvie.F 3. 3. 2014 | 21:05

Asi tak. Ta holka dostala tuhle možnost a vydělává si dost, kde by sehnala tak dobře placenou práci? Já bych jí jen řekla, ať si něco ukládá, aby měla rezervu a myslela i na budoucnost. A dělá to pro to, abyste si jí všímali, cítí se sama a nedoceněná.

frakira 3. 3. 2014 | 20:49

Kdybych zjistila, ze se moje dcera zivi jako prostitutka, bala bych se o ni - nemyslim, ze je to uplne bezpecne zamestnani (at kvuli pohlavnim nemocem, nebo proste proto, ze ji muze nekde ublizit nejaky uchyl). Ale eroticky chat? V cem je to horsi, nez jakakoliv jina brigada?
Byt mladsi, hezci a svobodna, take do toho jdu...

Přečtěte si také

Horoskopy

Ani nemůžete věřit tomu, že je k vám nadřízený i milý a jen vás nepeskuje. Něco se změnilo a vy to…

Nejčtenější články

Doporučujeme