Mokasíny opět na scéně: Vybírejte z 50 kousků, které budete nosit celé jaro!

24. 3. 2021
Nastala doba odložit zimní boty hluboko do botníku, na balerínky je však přece jen ještě zima. Pokud jste loni váhala, zda si koupit mokasíny, které se vrátily do módy, letos není na co čekat. Tyto boty si našly své místo na slunci a letos jsou nezbytností!

Mokasíny mají velkou výhodu. Je to nestárnoucí klasika, kterou můžete obout ke všemu, a tak se hodí jak k džínům, legínám či kalhotovým kostýmům, tak i k sukním všech délek. Snadno je sladíte i se sakem, trenčkotem, křivákem či džínovou bundou. Jestli toužíte být opravdu in, zkuste si troufnout na letošní módní hit, který se k nám vrátil z 90. let – do mokasín si oblečte bílé ponožky.

Velké oblibě se stále těší klasické černé, hnědé nebo béžové mokasíny, často s aplikací v podobě spony či řetízku. Chcete-li zaexperimentovat, můžete se zaměřit na ty s povrchem krokodýlí kůže nebo vyzkoušet výraznější barvy, jako je světle modrá, šedá či červená. A pokud byste si chtěla přidat pár centimetrů navíc, aniž byste musela nosit podpatky, hledejte mezi mokasínami ty s masivní podrážkou, které jsou momentálně také velmi oblíbené.

Inspiraci najdete v naší galerii!

Jaký nestárnoucí trenčkot si vybrat k mokasínám? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Raci, blízcí mají dojem, že si berete všechno osobně. Problémy řešte chytře a nevyhýbejte se radikálním variantám. Nejdůležitější je připustit si, proč obtíže vznikají. Jak z vás…