Mokasíny se opět hlásí o slovo: Jaké jsou letos in a kde je koupit?

17. 8. 2022
I když právě uhodila vedra, jde pravděpodobně o poslední horké období tohoto léta a je pomalu potřeba počítat s chladnějšími rány i večery. Pro takovéto chvíle už se hodí uzavřené boty, s nimiž plynule přejdete do babího léta a následně do podzimu. Inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku!

Nebojte se bílých ponožek

A právě mokasíny, které se v hledáčku módní policie i influencerek drží již několik let, tuto funkci splňují. Unosíte je totiž jak k letním šatům a sukním všech délek, tak i k džínovým šortkám či lněným kraťasům či elegantním overalům.

Které kousky je potřeba mít v šatníku? Podívejte se na video:

Také u podzimních modelů si najdou svoje místo: Vypadají skvěle v kombinaci s džíny i oblekovými kalhoty, hodí se k saku, svetru a také ke křiváku nebo trenčkotu. Odvážnější povahy si do nich mohou natáhnout také bílé ponožky à la Michael Jackson.

Mokasíny srší prudkou elegancí, podle řádků výše je však zřejmé, že je snadno zkombinujete s lehce sportovně-elegantním stylem či punkovou elegancí. A potřebujete-li si přidat pár centimetrů do výšky, není problém. Právě zde poslouží mokasíny typu chunky se zvýšenou podrážkou.

Inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Finále velmi náročného pracovního týdne nebude vůbec snadné. Pokud se chcete udržet nad vodou, musíte zabrat. V cestě vám bude stát nepříznivá kvadratura Merkura, proto si skutečně…

Nejčtenější články

Doporučujeme