CCC 799 Kč Foto: Archiv firem

CCC 799 Kč Foto: Archiv firem

CCC 1139 Kč Foto: Archiv firem
CCC 2199 Kč Foto: Archiv firem
CCC 799 Kč Foto: Archiv firem
CCC 1139 Kč Foto: Archiv firem
40
Fotogalerie

Mokasíny se opět hlásí o slovo: Jaké jsou letos in a kde je koupit?

I když právě uhodila vedra, jde pravděpodobně o poslední horké období tohoto léta a je pomalu potřeba počítat s chladnějšími rány i večery. Pro takovéto chvíle už se hodí uzavřené boty, s nimiž plynule přejdete do babího léta a následně do podzimu. Inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku!

Nebojte se bílých ponožek

A právě mokasíny, které se v hledáčku módní policie i influencerek drží již několik let, tuto funkci splňují. Unosíte je totiž jak k letním šatům a sukním všech délek, tak i k džínovým šortkám či lněným kraťasům či elegantním overalům.

Které kousky je potřeba mít v šatníku? Podívejte se na video:

Také u podzimních modelů si najdou svoje místo: Vypadají skvěle v kombinaci s džíny i oblekovými kalhoty, hodí se k saku, svetru a také ke křiváku nebo trenčkotu. Odvážnější povahy si do nich mohou natáhnout také bílé ponožky à la Michael Jackson.

Mokasíny srší prudkou elegancí, podle řádků výše je však zřejmé, že je snadno zkombinujete s lehce sportovně-elegantním stylem či punkovou elegancí. A potřebujete-li si přidat pár centimetrů do výšky, není problém. Právě zde poslouží mokasíny typu chunky se zvýšenou podrážkou.

Inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku!

Doporučujeme

Články odjinud