Monika Absolonová ve StarDance: Je to nespravedlivé!

16. 12. 2010
Monika Absolonová ve StarDance: Je to nespravedlivé!
Zpěvačka Monika Absolonová (34) občas nerozumí vkusu českého národa. Stejně jako mnozí jiní, i ona je přesvědčená, že letos ve StarDance mnohdy vypadávali ti lepší.

"Šla bych do toho znovu, ale nikdo by nesměl vypadávat. Tančilo by všech osm párů a nakonec by jen vyhlásili vítěze," přiznala Absolonová.

Monika přiznává, že se často dojímá k slzám. Ani ve StarDance před televizními kamerami několikrát neudržela své emoce. Cítila nespravedlnost, že někdo musel ukončit soutěž, poněvadž moc dobře ví, kolik každého účastníka stála úsilí a času.

StarDance Monika přirovnává k dětskému letnímu táboru či školní třídě. "Na ty lidi si zvyknete, strávíte s nimi hodně času, všichni se něco učíte, všichni dřete a potkáváte se. Doma pak s vámi nemluví ani noha od židle, protože tam vůbec nejste," vysvětlila Absolonová.

Benešovská rodačka prozrazuje, že někdy pláče i na jevišti během muzikálového představení. Nejčastěji ve chvíli, kdy jí děj připomene osudové životní okamžiky a zvraty. Tehdy prý bývají od jejích slz zmáčení i kolegové.

Během zkoušek StarDance si Monika užila i spoustu legrace. Od Rašilova se kupříkladu dozvěděla, že vypadá jako srneček Bambi.

"Jak jsi zhubla, vypadáš jako on. Máš jen ruce, nohy a vykulené oči," žertoval s Absolonovou.

Již v minulých kolech taneční soutěže nechápala, proč StarDance někdy opouštějí favorité. Když hlasující vyřadili Jitku Čvančarovou, byl to spouštěcí moment. A nyní přišla na řadu i Monika, kterou mnozí tipovali na vítězku.

"Nerozumím tomu, nerozumím systému. Nevím, co se národu českému líbí, nebo nelíbí," diví se zpěvačka.

Po vyřazení plakala především proto, že už neuvidí kolegu Václava Masaryka. Potkávali se devět hodin denně, Moničina maminka mu prala prádlo, byl téměř součástí rodiny. Dokonce chodíval s Moničiným bratrem popíjet.

"Ale nebudu mít opuchlé nohy, spraví se mi záda a nakoupím vánoční dárky," hledá Monika pozitiva.

Po Novém roce Absolonová začne zkoušet činoherní představení Světáci. Monika se představí v úloze, kterou ve stejnojmenném úspěšném filmu ztvárnila Iva Janžurová. Premiéra se v Branickém divadle chystá na duben.


ČTĚTE TAKÉ:
Andělská tvář pro Diora!STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

V pátek ze sebe vydáte v práci naprosto všechno a ukážete svému šéfovi doslova skrytý talent. Ze zaměstnání můžete tedy s klidným srdcem odejít. A to vás těší určitě ze všeho nejvíce.…

Nejčtenější články

Doporučujeme