Monika Marešová o sobě, prožitých prázdninách a péči o sebe

26. 9. 2014
Moderátorka Monika Marešová je stále manželkou Leoše Mareše, ale spolu už dlouho dobu nežijí. Jak zvládá sama péči o dva jejich syny a kde strávili uplynulé léto? A zbývá ji čas na sebe?

Prázdniny už skončily, jak a kde jste si letošní léto užila?

Letošní léto bylo naprosto skvělé! Nejvíc času jsme strávili na naší chalupě v jižních Čechách, kde to s dětma milujeme. Také jsme byli s kamarádkami a dětmi pod stanem a hodně jsme cestovali po hradech a zámcích. Taky jsem opět začala jezdit na vodních lyžích. Konec léta jsme strávili v Orlandu v Americe.

Kde se vám nejvíce líbilo a proč? Máte nějaký zajímavý zážitek z dovolené?

Nemůžu říci, co bylo nejlepší nebo nejhezčí, protože každé mělo něco do sebe. Orlando bylo naprosto úžasné!!! Navštívili jsme skoro všechny zábavní parky včetně Disneylandu a Universal Studios. Stanování a léto v ČR zase byl jiný zážitek, ale nedá se říci, že horší. V Maříži jsme si například s dětmi vyráběli věci z keramiky. Z hrníčků teď pijeme. Prostě skvěle léto!

Jak se mají vaši malí kluci? Jak zvládli návrat do školy a školky?

Kubík navštěvuje anglickou školu a jsem ráda, že se mu v ní líbí natolik, že se do ní pořad těší a chodí s úsměvem. To si z mého dětství nepamatuj, jelikož škola byla vnímána jako „vopruz“. Matýsek je ještě ve školce a také to tam má rád. Nyní se do harmonogramu přidaly i kroužky a musím říci, že je to pěkný „fičák“. Každý den máme něco, a protože jsou kluci dva, tak některý den mám opravdu co dělat, abych vše stíhala.

Už se ve vaší blízkosti objevil ten „pravý“? A myslíte, že byste se dokázala kvůli někomu rozvést a znovu se třeba vdát?

Bohužel jsem zatím nemela štěstí. Jinak se k tomu nechci nijak vyjadřovat.

Jak vlastně zvládáte starosti a povinnosti kolem dvou malých kluků? Kdo vám nejvíce pomáhá?

Jednoduché to rozhodně není. Kluci jsou hodně živý a mužská ruka doma chybí. Každá maminka, co je s dětmi sama, ví, jak je těžké každý den kolotoč povinností zvládnout - kroužky, domácí úkoly, koupáni, uspávaní, pořád dokola. Nemám v tomto ohledu žádnou úlevu. Ale na druhou stranu jsou pro mě kluci vším a nabíjejí mě. Také mi hodně pomáhá tchýně, se kterou máme moc hezky vztah. Kluky ráda pohlídá, když potřebuji.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Co vás v nejbližší době čeká pracovně? Těšíte se na něco?

Nechci prozrazovat.:)

Brzy oslavíte krásnou čtyřicítku, jak se cítíte? A o čem všem ještě sníte?

Cítím se naprosto úžasně. Věk nehraje vůbec žádnou roli. Sním o šťastné rodině.

Jaký je váš recept na krásu? Kolik času věnujete péči o sebe?

Spánek, snažit se nestresovat (což moc nejde) a každý večer se poctivé odlíčit. Také ráda navštěvuji estetickou kliniku své kamarádky Petry Řehořkové Petra Clinic, kde se o mě úžasně starají. Maji tam různé hubnoucí, masážní i kosmetické procedury, takže když mám čas, hned vím, kam ráda zajdu.

Nedávno jste podstoupila druhou plastiku prsou- jste s výsledkem už spokojená?

Operoval mě pan doktor Ondrejka, kterému strašně moc děkuji, protože jsem nadšená. Nechala sem si prsa zmenšit a cítím se báječně. Neboli mě záda, nemám otlačené ramena od podprsenky atd. Skvělý pocit.

Jaké další zákroky máte za sebou a co případně plánujete?

Momentálně neplánuji nic. Kromě prsou mám ještě operaci očních víček. Tu také naprosto doporučuji. Oči mě bolely, večer jsem je měla hodně unavené. Teď je to prima. Na klinice jsem si také nedávno nechala aplikovat výplň vrásek. Ráda a hodně se směji, takže se mi kolem očí hodně tvoří takzvané vějířky smíchu.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

V úterý bude úplněk, tedy přesněji luna v Rybách a Slunce v Panně. Již dnes na sobě můžete pozorovat jisté změny, které budou pozitivní. Na druhou stranu se ubraňte divným emocím, které…