Monsoon spa - tajemné lázně s vůní exotiky v srdci Evropy

18. 1. 2008
Monsoon spa - tajemné lázně s vůní exotiky v srdci Evropy
Praha jako lázeňské město? A navíc i s neobyčejnými starobylými procedurami Východu? Tak to tu ještě nebylo! Už nebude třeba cestovat po Asii – luxus různých druhů asijských masáží citlivýma rukama přívětivých Asiatek a další zdravé rozkoše těla i duše si budeme moci dopřát v samotném srdci Prahy - v exotických lázních v asijském stylu MONSOON SPA.

Tady si splní sen milovníci kvalitního wellness, zdravého života, tělesné krásy i duševní harmonie. Zcela originální exkluzivní lázeňský projekt s ověřenými léčebnými metodami Východu, doplněný osvědčenou evropskou péčí fyzioterapeutů a s různými druhy alternativní medicíny, zahájí činnost v květnu v centru Prahy. Fungovat bude na klubové bázi, takže zaručuje soukromí a bezpečí.

Monsoon spa nabídne širokou škálu léčebných nebo jen udržovacích technik pro krásu a zdraví. Využívat se k tomu bude čistých přírodních sil, jako je léčivá síla vody, kyslíku, magnetismu, slunečního světla, kamene i dřeva, ale i pozapomenutých poznatků dávných civilizací, jako je pyramidální léčba. To vše ve spojení s klasickými, východními i hi-tech mechanoterapiemi.

„Chceme veřejnosti klubovou formou představit známé i dosud neznámé a velice efektivní způsoby prevence a léčení,“ oznámila nápaditá iniciátorka a majitelka Monsoon spa Lenka Tretterová. Je pro ni důležité, aby se klient cítil být jedinečným hostem, laskán špičkovou lázeňskou péčí. „Náš projekt pro 300 klientů by měl zaplnit mezeru na trhu – maximálně komplexní medi spa, rozmanitá lázeňská péče s fyzioterapeuty, s akupunkturou, akupresurou, reflexologií, ajurvédou. Thajské a další asijské masáže pochopitelně nebudou chybět.“ Asiatky, které v lázních budou pracovat, už mají praxi z asijských lázní. Vedle balinéských, ajurvédských i jógových masáží umějí i švédské a reflexní masáže, masáž lávovými kameny, reiki, baňkování, shiatzu.

Součástí veřejného spa budou solné a aroma sauny, aroma a bylinné páry, hydromasážní vana (whirlpool), thalaso (solná) oxygenoterapie (léčba kyslíkem), ledová studna a Kneippův potok (aktivní pohyb ve vodě).

Klubové členství zajistí, že nikdo náhodný z ulice do lázní nevkročí. S koupenou členskou kartou, půlroční nebo roční, očekávejte jedinečný osobní přístup. U karty nepřenosné na jinou osobu je možné přijít do veřejného spa třeba každý den na dvě hodiny a jednou týdně si zvolit libovolnou hodinovou masáž. Přenosná karta je výhodná pro firmy, kde se na ní může střídat vrcholový management. Je možno s ní přijít třikrát v týdnu na dvě hodiny a také je v ní zahrnuta jedna libovolná masáž týdně.

Každý člen si také může podle momentální nálady a potřeby vybrat za symbolický poplatek speciální 90minutovou terapii, tzv. „cestu“, která se bude skládat ze tří procedur. Je možné si vybrat ze šesti balíčků: RELAX (uhličitá koupel, oxygenoterapie, relaxační masáž), ENERGY (uhličitá koupel, oxygenoterapie, reflexní masáž), IMMUNITY (skotské střiky, oxygenoterapie, medová léčebná masáž), DETOX (solná pára, detoxikační zábal, lymfatická masáž), SLIM (vibrační přístrojová masáž, zeštíhlující zábal, baňková masáž) a BEAUTY (solná pára, zábal z francouzského jílu, čokoládová masáž).

On line rezervace s přístupovým heslem členům ukáže, která část je obsazená, která volná. Počítačový systém si bude kontrolovat, kolik lidí je uvnitř veřejné části sauny, páry a solné terapie, a bude monitorovat, kdo je na jaké terapii. Tak aby se zachovala maximální kapacita, která je paradoxně minimální (na 600 m2 se bude pohybovat maximálně 15 osob).

Privátní spa je luxusní prostor maximálně pro tři osoby. Je ideální pro romantické chvíle či obchodní jednání. K tomu se nabízí prostředí v japonském stylu se saunou anebo apartmán s párou ve stylu Arábie - jak pro Šeherezádu! V menším studiu se budou odehrávat cvičení jógy, reiki, výuka automatické kresby a různá jiná cvičení. Je možné se těšit také na specializované časované programy – tak například jeden měsíc bude věnován čínské medicině, druhý indické... „Představíme i turecké lázně, rasul rituál s párou a následnou očistnou masáž prováděnou na horkém vyhřívaném namuru,“ slibuje Lenka Tretterová. Bude spolupracovat i s dalšími lázněmi, takže se můžeme těšit i třeba na rehabilitační metody proslavené Václavem Vojtou nebo Ludmilou Mojžíšovou. Nezapomíná ani na děti z kojeneckých ústavů a na seniory... Má ale v zásobě i další skvělé projekty. Nechme se překvapit!

více na: http://www.monsoonspa.cz>Monsoon spa zdroj: 2media.cz, s.r.o.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Po pravdě řečeno, březen nebyl vaším nejsilnějším měsícem a jste si toho patřičně vědomi. Usmysleli jste si, že to chcete změnit, a dokonce k tomu máte super příležitost. Co se práce týče,…

Nejčtenější články

Doporučujeme