Monte Cristo má zlatou desku

8. 2. 2001
Monte Cristo má zlatou desku
Dne 6. února 2001 byla v Kongresovém sále KCP slavnostně předána, před 50. reprízou muzikálu Monte Cristo, Zlatá deska výběru z písní muzikálu.

Monte Cristo má zlatou desku

Dne 6. února 2001 byla v Kongresovém sále KCP slavnostně předána, před 50. reprízou muzikálu Monte Cristo, Zlatá deska výběru z písní muzikálu. Slavnostnímu předání byli přítomni autoři a protagonisté tohoto velkolepého díla.

Od premiéry v loňském roce zhlédlo představení téměř 80 000 diváků.

Zvukový nosič autorů Karla Svobody, Zdeňka Borovce a Ri charda Hese obsahuje 15 melodií z celého dvouhodinového díla. Uslyšíte na něm písně v podání Daniela Hůlky, Leony Machálkové, Ivety Bartošové, Jiřího Korna, Karla Černocha, Tomáše Bart ůňka, Hanky Křížkové, Bohuše Matuše a dalších.

Ceny, které předal ředitel vydavatelství Monitor EMI Vladimír Kočandrle, obdrželi autoři a producenti muzikálu Monte Cristo a zástupci společnosti Monte musical Karel Svoboda, Zdeněk Borovec, Richard Hes, Jiří Paulů, Jaroslava Herzerů, Daniel Honzík a Jindřich Barák. Slavností akt uváděl Karel Černoch v působivém kostýmu Abbé Farii.

Stale můžete soutěžit o dva lístky na muzikál.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

V pátek se budou Vodnáři cítit skvěle. Mají před sebou závažné rozhodnutí, ale je jim to vlastně jedno. Přeci se nebudou na víkend zatěžovat. Přijde to samo. Cesty do zahraničí jsou jim…

Nejčtenější články

Doporučujeme