Monte Cristo má zlatou desku

8. 2. 2001
Monte Cristo má zlatou desku
Dne 6. února 2001 byla v Kongresovém sále KCP slavnostně předána, před 50. reprízou muzikálu Monte Cristo, Zlatá deska výběru z písní muzikálu.

Monte Cristo má zlatou desku

Dne 6. února 2001 byla v Kongresovém sále KCP slavnostně předána, před 50. reprízou muzikálu Monte Cristo, Zlatá deska výběru z písní muzikálu. Slavnostnímu předání byli přítomni autoři a protagonisté tohoto velkolepého díla.

Od premiéry v loňském roce zhlédlo představení téměř 80 000 diváků.

Zvukový nosič autorů Karla Svobody, Zdeňka Borovce a Ri charda Hese obsahuje 15 melodií z celého dvouhodinového díla. Uslyšíte na něm písně v podání Daniela Hůlky, Leony Machálkové, Ivety Bartošové, Jiřího Korna, Karla Černocha, Tomáše Bart ůňka, Hanky Křížkové, Bohuše Matuše a dalších.

Ceny, které předal ředitel vydavatelství Monitor EMI Vladimír Kočandrle, obdrželi autoři a producenti muzikálu Monte Cristo a zástupci společnosti Monte musical Karel Svoboda, Zdeněk Borovec, Richard Hes, Jiří Paulů, Jaroslava Herzerů, Daniel Honzík a Jindřich Barák. Slavností akt uváděl Karel Černoch v působivém kostýmu Abbé Farii.

Stale můžete soutěžit o dva lístky na muzikál.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

S partnerem to není hned od rána k vydržení, a tak se raději vypravíte za přivýdělkem. Hvězdy přejí získání výhodných finančních transakcí. Což je ideální formou brigády. Práce se nebojíte…

Nejčtenější články

Doporučujeme