Monte Cristo přivítal 100 000 návštěvníků

13. 3. 2001
Monte Cristo přivítal 100 000 návštěvníků
V současnosti nejvýpravnější český muzikál autorů Karla Svobody, Zdeňka Borovce a Richarda Hesse Monte Cristo navštívilo již sto tisíc lidí.

Monte Cristo přivítal 100 000 návštěvníků

V současnosti nejvýpravnější český muzikál autorů Karla Svobody, Zdeňka Borovce a Richarda Hesse Monte Cristo navštívilo již sto tisíc lidí. Tohoto impozantního výsledku bylo dosaženo za pouhé tři měsíce ( premiéra muzikálu proběhla 13.12.2000). Minulou středu byla před zahájením představení za přítomnosti autora hudby Karla Svobody vylosována z řad publika stotisící návštěvnice. 

O muzikálu

Pod režijním vedením Jozefa Bednárika, v dekoracích akademického architekta Daniela Dvořáka, v kostýmech Theodora a Jana Pištěkových účinkují hvězdy muzikálového nebe, jakými jsou Daniel Hůlka, Leona Machálková, Iveta Bartošová a Jiří Korn. Triumfálním úspěchem je pro Karla Černocha i Josefa Zímu role Abbé Farii. Mimo těchto známých osobností je možno ve více než 11 hlavních rolích vidět i další �ostřílené" umělce - Hanku Křížkovou, Karla Fialu, Romana Vojtka a Martina Poštu. Svými výkony rozhodně nezaostávají nastupující hvězdy - Marián Vojtko, Bohuš Matuš, Vanda Konečná, Tomáš Bartůněk, Jaromír Adamec, Radim Schwab, Ernesto Čekan, ZUZA, Naďa Wepperová a Pavel Towen Veselý. Velkolepost scény a rozloha jeviště dovolují i nezvyklé množství tanečníků a zpěváků v epizodních rolích. V muzikálu se jich střídá více než 40.

Muzikál Monte Cristo mohou diváci navštívit v Kongresovém centru Praha každý den kromě pondělí, představení začínají v 19.30 hodin, v sobotu navíc ve 14.00 hodin. Cena vstupenek se pohybuje od 195,- do 595,- Kč.

Autor: Dana Švigová
Zdroj: Monte Cristo
více informací o muzikálu na www.montecristo.cz

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Krok po kroku se snažíte o nápravu vztahu. Vypovídejte se ze svých ztrát. Pokud si o všem v klidu promluvíte, určité pochopíte, že nesete také velký díl viny. Ne-li celý. Jakmile si…

Nejčtenější články

Doporučujeme