Mrkváče jsou zase in: Překonejte nesympatie a vyberte si z aktuální nabídky!

14. 8. 2019
Mrkváče neboli mom jeans se do naší paměti nesmazatelně zapsaly v devadesátých letech, a kdo sledoval seriál Beverly Hills 902 10, jistě si pamatuje, že Brenda i Kelly jiné džíny nenosily. Kdo by byl tušil, že se tento na první pohled neforemný střih vrátí do módy?

Naprostý hit: Plísňáčové mrkváče 

Nereálné se ale stalo skutečností, a tak módě mrkváčů propadá stále víc a víc lidí. A jelikož se léto přehouplo do své druhé poloviny, je pomalu na čase přemýšlet o podzimní garderobě. A právě v té by vám mrkváče neměly chybět, tedy kalhoty s vyšším pasem, které se zužují ke kotníku, kde končí. A jaké si vybrat?

Pokud jste odvážná a nebojíte se na sebe upozornit, sáhněte po takzvaných plísňácích. Jestli jste ale k této barvě nepřekonala odpor, nevadí. Nosí se klasická modrá džínovina, ostudu ale neuděláte ani v černých nebo bílých. Narazíte-li na tmavě modrý denim, neváhejte. Právě tento odstín totiž bude u mrkváčů na podzim hodně oblíbený!

Pak už záleží jen na dokonale sladěných doplňcích a jste za vodou. Chybu neuděláte s klasickým bílým tričkem, k mrkváčům se ale hodí i halenka. Skvěle k nim vypadá sako pánského střihu a na nohy pak podle počasí můžete volit buď páskové sandály, nebo tenisky.

Inspiraci najdete v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Býci, Venuše je v báječném postavení k Uranu, proto jste komunikativní a otevírají se vám nové možnosti. Již brzy se seznámíte s osůbkou, do níž se na první pohled zamilujete. Do té…