Komentáře k článku zpět na článek

Dasa52 21. 7. 2015 | 08:16

ten chlap má pravdu. je to paranoidní slepice, která si nedokáže najít chlapa, který by jí vyhovoval a tak se snaží předělat chlapa, kterého si vzala a otravuje mu život.

Elynor 17. 7. 2015 | 12:01
Elynor 17. 7. 2015 | 11:59
Denny04 17. 7. 2015 | 09:16

lebahu: ta poslední tvá věta sedí .) já třeba u svého muže nesnáším, když při placení v obchodě řekne prodavačce : "vy jste tam určitě připočetla i datum " :) a nebo chce platit papírovou 50 tisícovou rumunskou měnou, která už dávno neplatí a myslí si - jéje, to je sranda. Ale s tím už taky nic nenadělám. :)

Truda 17. 7. 2015 | 00:48

Manžel nedbá na to, že jeho ženě tohle chování vadí? Já bych přitvrdila. Na zvířata i lidi používám jednoduchou metodu - co chci, to udělám protistraně příjemné. co nechci, to sakra znepříjemním. Flirtuje s druhou ženou? Slušně se omluvím - víte, slečno, on má můj manžel postiženého kamaráda, který si sám nikoho nenajde, tak mu shání slečny, to víte, placené jsou drahé, leze to do peněz, a ty nemoci, no škoda povídat.

Rambíša 16. 7. 2015 | 13:53
Rambíša 16. 7. 2015 | 13:53

Myslím si,že brzy bude paní její Kohoutek ještě smrdět,prostě ho začíná mít dost! Na nějaké kecy kamarádek se může zvysoka,žije s manželem,né s nimi. Lepší mít vtipného přátelského muže,než nasraného debila,který se zmůže jen na pivo,hokej,fotbal (čumět na bednu) , poplácávání svého bachoru, a případně na neustále stejné žvásty o politice,práci a autech.

Mata69 16. 7. 2015 | 13:02

Kámošky jí ho pomluví, ale když přijde k nim a každé lichotí - můžou se z něj potento...Měla by si udělat pořádek v kámoškách a ne v manželovi.

lebahu 16. 7. 2015 | 08:56

Ale holky nevím jak vy, ale tomu našpulenýmu hnusákovi na ilustračním fotu ke článku mám chuť jednu vrazit. Ježiš ten je slizkej!

j66 16. 7. 2015 | 08:42

Z článku je zřejmé, že paní leze manžel na nervy celkově. Před svými kamarádkami ho shazuje,"pan Kohoutek" "at netoká přede mnou a mými přáteli" . At je můj manžel jakýkoliv, je to můj manžel a "kamarádky" ho nebudou urážet,. Tím urážejí mne. Takže by si především sama měla rozmyslet co chce ona Jinak já mám podobné muže ráda, je to přijemné a hlavně nic neočekají. Zrovna minuý týden jsem blbě zaparkovala , najela jsem rychle na obrubník, drclo to děsně a pán v sousedním autě se usmál a řekl : hezká žena neparkuji blbě, resp něco v tom smyslu, následně dodal , že mi to sluší, prostě mi hned bylo líp Nebo poznámka, To je škoda , že nebudete na každém kontrolním dnu. Kterou ženu by to nepotěšilo. Ale jak píši, myslím, že paní má celkový problém v manželství a neškodné flirtování manžela je jen něco , čím dokládá narůstající antipatii.

Mata69 15. 7. 2015 | 19:13

Souhlas s Lebahu...když vám není nevěrnej (nejspíš), tak o co jde? Vám vadí, že tak netoká s vámi že? Ale jestliže to dělá celé roky, je to prostě on, udržuje se tím ve vědomí, že je pořád mladej, žádanej a to mu stačí. Když budete ho chtít "kultivovat" (no po 17 letech nevím jak to chcete provést), budete jen za stíhačku.

lebahu 15. 7. 2015 | 17:18

Jé, tak ho nechte ať toká, pokud je to neškodná hra. Je dospělej, svéprávnej a musí míru trapnosti (pan Kohoutek) posoudit sám. Zas pokud kamarádky reagují vstřícně, zas až takovej zoufalej trapák to nebude. Tak flirtujte taky. Předpokládám, že když uvidí, že kolem vás toká jinej tetřev, nebude mít čas tokat taky a bude si vás hlídat.
Když to budete řešit, napomínat ho, omlouvat ho... budete za úplnou slípku a stíhačku pro něho i známé. Prostě to berte s humorem. A když se lepí na nějakou moc, tak ji zachraňte. Ideální věta na to je: Slečno nevěřte mu ani slovo, on děsně kecá, já to musím vědět, už dvacet let se ho nemůžu zbavit.

Přečtěte si také

Horoskopy

Ráno se vám nechce vytáhnout paty z domu a už vůbec ne pracovat, což u vás nebývá zvykem. Překonejte se…

Nejčtenější články

Doporučujeme