Komentáře k článku zpět na článek

Spící 28. 7. 2013 | 12:47

Elynor: takze ona by mela sama zvladat domacnost a deti a k tomu job? protoze panicek ma jinak pocit, ze ji pomaha k uspechu a vetsim penezum a je zneuzitej?
On je taky otec, takze pokud ma dite parkrat v tydnu nekde vyzvednout nebo jeden o vikendu pohlidat, tak to neni prece zanedbavani ze strany zeny, ale delba prace v domacnosti. Ona chtela koupit dovolenou, vybaveni pokoje, auto o kterem on sam mluvil...Fakt nechapu, proc by mela byt slepice, navic kdyz ji pred tim daval sezrat, ze ona je doma a on sam vydelava. On je v mych ocich horsi nez ona i kdyby byla pravda, ze mu dava najevo, ze ona ma ted vic penez tim, ze si nedej boze dovoli koupit neco lepsiho PRO RODINU!!!!

Elynor 27. 7. 2013 | 08:29

No tak jestli mu ten svůj úspěch dáváte náležitě "sežrat", nevaříte, zanedbáváte děti, a kupujete zbytečnosti, jen abyste ukázala, že na to máte, tak co se divíte... zkuste se zamyslet, jestli náhodou pán nemá v něčem i pravdu. Už jsem viděla docela dost "podnikatelek", co je popadla pejcha a jejich rodina je až daleko, daleko za tím podnikáním, dokonce je brzdí v rozletu, a to ony samy vůbec nevidí, naopak mají pocit, jak jsou dokonalé a že by měly být obdivovány. Že to může někdo vidět jinak a cítit se odsunutý na vedlejší kolej, protože prachy a úspěch jsou jim přednější, to jim nedochází.

Yasmin.Hayatt 26. 7. 2013 | 22:23

chlapi to tak zkrátka mají. ženy mají rodit a vychovávat děti a oni mají vydělávat a živit. jak je žena byť o chlup úspěšnější než oni, je to celé špatně a ješitní jsou všichni. když jsem před mým manželem zmínila, že si hodlám našetřit a pořídit malé autíčko do práce, začal na mě řvát tak, jako by to malé autíčko stálo před domem a já mu ho ukázala jako hotovou věc. takže o svých úspěších mlčím a mám klid
opravdu žádná z nás nemůže říct, že její muž je jiný, že není ješitný. ješitní jsou všichni. jen někteří méně a jiní více. paní přeji pevné nervy, protože já bych na tohle neměla a pán by letěl.

Silvie.F 26. 7. 2013 | 17:20

Ono je těžké radit, mohu Vám jen přát pevné nervy, klid v duši a lásku v srdci. Řešení této situace určitě najdete.

Přečtěte si také

Horoskopy

Naplánujte si s rodinkou prima den někde na příjemném místě. Nezapomínejte ani na lehké sportovní…

Nejčtenější články

Doporučujeme