Muse se vracejí do České republiky, poprvé vystoupí v Praze pod širým nebem

23. 5. 2019
Muse se vracejí do České republiky, poprvé vystoupí v Praze pod širým nebem
Cenami Grammy a dalšími oceněními ověnčená britská kapela Muse opět zavítá do Prahy. Vystoupí v neděli 26. května na Letišti v Letňanech a půjde tak o jejich první pražský koncert pod širým nebem.

Britskou kapelu Muse tvoří trojice Matt Bellamy, Dominic Howard a Chris Wolstenholme. 9. listopadu 2018 Muse vydávají nové album Simulation Theory. Kapela za album v únoru 2016 obdržela prestižní cenu Grammy, jejich druhou v kategorii Best Rock Album.

Od svého založení v roce 1994 vydali Muse již sedm studiových alb, kterých se po celém světě prodalo více než 20 miliónů. V jejich diskografii nechybí ale ani více než čtyři desítky singlů a dvě koncertní alba mapující jejich jedinečná koncertní vystoupení.

Muse jsou považováni za jednu z nejlepších koncertních kapel na světě, obdrželi řadu hudebních cen včetně dvou cen Grammy, jedné American Music Award, pěti ocenění MTV Europe Music Awards, dvou Brit Awards, deseti ocenění NME a sedmi ocenění časopisu Q.

Mezi jejich největší hity patří skladby Hysteria, Supermassive Black Hole, Starlight, Knights Of Cydonia, Madness nebo Dead Inside. Všechny tyto písně a mnoho dalších si můžete naživo vychutnat již tuto neděli v pražských Letňanech.

Poslechněte si píseň Supermassive Black Hole:

 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na další pracovní týden se těšíte, ale také se bojíte, že se nedočkáte slibných výsledků. Pokud se budete snažit, určitě se vám podaří dosáhnout tam, kam jste chtěli. V případě, že všechno…

Nejčtenější články

Doporučujeme