Muse se vracejí do České republiky, poprvé vystoupí v Praze pod širým nebem

23. 5. 2019
Muse se vracejí do České republiky, poprvé vystoupí v Praze pod širým nebem
Cenami Grammy a dalšími oceněními ověnčená britská kapela Muse opět zavítá do Prahy. Vystoupí v neděli 26. května na Letišti v Letňanech a půjde tak o jejich první pražský koncert pod širým nebem.

Britskou kapelu Muse tvoří trojice Matt Bellamy, Dominic Howard a Chris Wolstenholme. 9. listopadu 2018 Muse vydávají nové album Simulation Theory. Kapela za album v únoru 2016 obdržela prestižní cenu Grammy, jejich druhou v kategorii Best Rock Album.

Od svého založení v roce 1994 vydali Muse již sedm studiových alb, kterých se po celém světě prodalo více než 20 miliónů. V jejich diskografii nechybí ale ani více než čtyři desítky singlů a dvě koncertní alba mapující jejich jedinečná koncertní vystoupení.

Muse jsou považováni za jednu z nejlepších koncertních kapel na světě, obdrželi řadu hudebních cen včetně dvou cen Grammy, jedné American Music Award, pěti ocenění MTV Europe Music Awards, dvou Brit Awards, deseti ocenění NME a sedmi ocenění časopisu Q.

Mezi jejich největší hity patří skladby Hysteria, Supermassive Black Hole, Starlight, Knights Of Cydonia, Madness nebo Dead Inside. Všechny tyto písně a mnoho dalších si můžete naživo vychutnat již tuto neděli v pražských Letňanech.

Poslechněte si píseň Supermassive Black Hole:

 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

V neděli byste neměli podléhat divné náladě partnera, kterého zajímá všechno možné, jen ne starost o rodinu a domácnost. Nepokoušejte se však jeho povinnosti udělat nebo nahradit, jen…