Muvi proměna 30 - Kamila (video)

21. 8. 2009
Muvi proměna 30 - Kamila (video)
Tvůrčí tým oblíbeného televizního pořadu Vypadáš skvěle! se v takřka kompletní sestavě (režie, kamera, produkce, střih) vrací na obrazovky prostřednictvím MUVI.cz!

Kamile je 18 a je proměněna k nepoznání. Kadeřník Jiří Špilar téměř nepozmění střih, vlasy však oživí měděnými a světlejšími odstíny. Velmi výrazné je zvlnění pomocí žehličky. Vizážistka Věra Vanderková zvolí extravagantní make-up, vhodný například na disco. Pracuje s velkou barevností stínů a také pozlatí Kamile řasy. Módní návrhář Míra Bárta podpoří mládí proměňované a vybere veselé oblečení. Žluté triko, džíny a dívčí boty.


Video:Pořad Muvi proměny pro vás vyrábí nový internetový videoportál s názvem MUVI.cz. I čtenářky serveru Dáma.cz se mohou stát aktérkou pořadu MuviProměny. Stačí, když pošlete e-mailem na muvi@muvi.cz svou fotografii, připište heslo Dáma.cz, jméno, věk a telefonické spojení. Kadeřníci z pořadu vždy vyberou jednu z vás.


A příští pátek se můžete těšit na další MuviProměnu.Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Aktuálně máte dostatek energie na všechno možné a zvládáte i několik činností najednou. Na druhou stranu si toho moc neplánujte a povinnosti si rozvrhněte. Nejvíce se vám to bude hodit…