Muvi proměna 9 - Petra (video)

10. 4. 2009
Muvi proměna 9 - Petra (video)
Tvůrčí tým oblíbeného televizního pořadu Vypadáš skvěle! se v takřka kompletní sestavě (režie, kamera, produkce, střih) vrací na obrazovky prostřednictvím MUVI.cz!


Petra přichází do proměny s přáním vypadat ve svých 33 letech jako žena a ne jako holka. Návrat po mateřské do zaměstnání je pro každou ženu složitý, pro Petru je o to složitější, že v jejím zaměstnání musí dodržovat stanovený oděv. Jak nám sdělila, je to hrozný skok z mateřské, kde byla zvyklá nosit sportovní oblečení přejít zpět do zaměstnání, kde musí vystupovat v uniformě (sukně-košile, kalhoty-košile). Petra je vojákyně, své vlasy se snaží přizpůsobovat každodenní potřebě, vzhledem k tomu, že je nutným doplňkem k uniformě pokrývka hlavy, myšleno je tím baret, klobouček, čepice atd. Nejčastěji volí Petra culík, jak nám prozradila, který je nejvíce praktický. Do zaměstnání se líčí nenápadně, ale v soukromém životě by ráda okusila výraznější způsob líčení. Petra má s manželem tříletou dceru, na sebe nám prozradila, že je upovídaná, což nám i na natáčení dokázala, ráda peče a ráda provozuje míčové sporty jako volejbal, tenis, ping pong, ráda chodí horské tůry. Proměna dopadne samozřejmě výborně, Petra a její manžel jsou nadšeni. Vlasy jsou dílem kadeřníka Ondry Veselého (Wella), make-up provede vizážistka Věra Vanderková (Max Factor) a oblečení sestaví návrhářka Helena Bedrnová.
Pořad Muvi proměny pro vás vyrábí nový internetový videoportál s názvem MUVI.cz. I čtenářky serveru Dáma.cz se mohou stát aktérkou pořadu MuviProměny. Stačí, když pošlete e-mailem na muvi@muvi.cz svou fotografii, připište heslo Dáma.cz, jméno, věk a telefonické spojení. Kadeřníci z pořadu vždy vyberou jednu z vás.A příští pátek se můžete těšit na další MuviProměnu.Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud se ocitnete v nesnázích, rozhodně se k vám vaši nejbližší nepostaví zády. Merkur napovídá, že byste mohli využít své zvýšené touhy po poznání a sladit ji se zájmy celé rodiny. Co tak…

Nejčtenější články

Články odjinud