Muž chce rozvod kvůli sexuálním pomůckám své ženy

2. 9. 2002
Muž chce rozvod kvůli sexuálním pomůckám své ženy
Důvodem k rozvodu může být skutečně cokoliv. Zatímco nejčastějšími příčinami jsou nevěra či názorová nesourodost partnerů, v případě rumunského páru je důvod poněkud originálnější. Muž se chce se svojí manželkou rozvést kvůli tomu, že utrácí veškeré rodinné finance za sexuální pomůcky!

Muž chce rozvod kvůli sexuálním pomůckám své ženy

Klepněte pro větší obrázek Důvodem k rozvodu může být skutečně cokoliv. Zatímco nejčastějšími příčinami jsou nevěra či názorová nesourodost partnerů, v případě rumunského páru je důvod poněkud originálnější. Muž se chce se svojí manželkou rozvést kvůli tomu, že utrácí veškeré rodinné finance za sexuální pomůcky!

Teodor Popescu, který pracuje jako učitel v rumunském městečku Focsani, podal k místnímu soudu žádost o rozvod už před několika týdny. Soud ovšem stále nechce uvěřit, že důvodem k ukončení dvouletého partnerství Teodora a jeho manželky Marie, mohou být právě manželčiny sexuální choutky. �Mám manželky už plné zuby! Pomyslná sklenice vody přetekla ve chvíli, kdy se Maria rozhodla utratit poslední rodinné úspory za čtyři různé vibrátory,� líčí časté útoky na rodinnou pokladnu Popescu s tím, že naspořené dva tisíce korun měli manželé vyhrazené na letní dovolenou.

Dalším z důvodů, proč už s manželkou nechce žít, je také jeho nedobrovolná sexuální abstinence. "Myslím, že je těmi svými sexuálními hračkami doslova posedlá, protože jí přinášejí daleko větší potěšení, než sex se mnou! Často se dokonce bojím, aby mi při sexu neřekla, že s tím modrým nebo červeným je to daleko lepší a příjemnější," dodává Popescu. Zklamaný učitel pobírá průměrný plat, který v Rumunsku činí v přepočtu tři a půl tisíce korun. Za ně si může učitelova žena pořídit pouze pět dovozových vibrátorů. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Březen je pro vás úspěšným měsícem. Nejvíce se vám daří v pracovní sféře, kde nade všemi vynikáte díky nápaditosti a vytrvalosti. Nepatříte mezi jedince, kteří mluví do větru. Vyzvete…

Nejčtenější články

Doporučujeme