„MUŽ“: Už známe naši „ženu“

24. 5. 2007
Manuál úspěšné ženy ve spolupráci s Nadačním fondem SLUNCE pro všechny vybral konkrétní ženu, které bude věnován výtěžek z prodeje náhrdelníku, který pro tyto účely vytvořila společnost Pearl Bohemica.

„Výtěžek z prodeje bude věnován slečně Kateřině Prinzové a věříme, že jí částka alespoň zčásti pomůže v jejím životě,“ říká Eva Čejková. Slečnu Kateřinu pomohla vybrat paní Blanka Dvořáková z Nadačního fondu SLUNCE pro všechny. „Katka je velmi komunikativní dívka, má ráda společnost a baví ji pečovat o druhé,“ říká o Katce Blanka Dvořáková.

Katka je absolventkou Soukromé školy Slunce v Unhošti, splnila zde povinnou školní docházku a závěrečnými zkouškami v červnu 2000 ukončila tříleté studium Praktické školy, kde byla zaučena v pomocných pracích péče o rodinu a v domácnosti. Kateřina také v roce 2003 absolvovala pokračovací kurz pro absolventy Praktické školy. V současné době Katka bydlí v Domově dobré vůle na Nouzově, kam se musela uchýlit díky vážné situaci ve své rodině. V rámci Centra služeb Slunce všem vypomáhá jako asistentka u dívky s kombinovaným postižením. Sama Katka má lehké postižení a proto se dovede velice dobře vcítit do situace podobně handicapovaných lidí.

A co je Katčin největší sen v současné chvíli? „Přála by si i nadále a ještě více pomáhat těm, kteří jsou na tom ještě hůře než ona, ale k tomu potřebuje být zdravá a zdraví by jí zlepšil léčebný pobyt, který je pojišťovnou VZP hrazen z části a Katka by chtěla doplatek financovat právě z této vybrané částky,“ říká o Katce paní Dvořáková.

Máte zájem si náhrdelník zakoupit? Ozdobit se elegantním doplňkem a ještě mít hřejivý pocit z toho, že koupí šperku jste pomohli ženě, která třeba neměla tolik štěstí v životě jako vy, je přece nádherný pocit!

Náhrdelník bude k zakoupení na I. výroční konferenci (26. května 2007 v Grandhotelu Bohemia) „Manuálu úspěšné ženy“ a poté na internetových stránkách www.manualzeny.cz, které budou spuštěny ve stejný den a kde si jej budete moci objednat na dobírku. Cena náhrdelníku činí 150,- Kč a celá částka z prodeje je věnována vybrané ženě. Pokud byste jej chtěli objednat již dnes, můžete tak učinit prostřednictvím emailu: info@manualzeny.cz. Děkujeme!

O projektu Manuál úspěšné ženy Projekt vznikl ve společnosti ConPro, záštitu nad ním převzala paní Eliška Hašková Coolidge, držitelka ocenění „Významná Češka v zahraničí“. Mezi speakery na konferenci vystoupí: Miroslava Němcová, 1. místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, Milada Karasová, majitelka světoznámé modelingové agentury Czechoslovak Models, Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc., vedoucí lékař kliniky Esthé, Vlasta Libotovská, kosmetička a majitelka kosmetických salónů VALI, Heidi Janků a Jaroslava Křepelková, majitelka vlasového studia Simply Hair, PhDr. Marta Boučková, psycholožka, Ing. Miroslav Ševčík, předseda Liberálního institutu a MUDR. Jan Cimický, vynikající český psychiatr.

O Nadačním fondu SLUNCE pro všechny Nadační fond Slunce pro všechny byl založen v únoru 2002 za účelem podpory dětí a dospělých se speciálními potřebami. Více na www.slunce.info.

O společnosti PEARL BOHEMICA Český výrobce tradida Karasová, majitelka světoznámé modelingové agentury Czechoslovak Models, Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc., vedoucí lékař kliniky Esthé, Vlasta Libotovská, kosmetička a majitelka kosmetických salónů VALI, Heidi Janků a Jaroslava Křepelková, majitelka vlasovéanou Sedláčkovou a dalšími. Více na www.pearlbohemica.eu.

zdroj: ConPro, s.r.o. www.manualzeny.cz

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Také v úterý se dočkáte kariérního posunu. Nadřízený dokonce uvažuje o tom, že vám přidá na platu. Tato varianta se vám moc zamlouvá, protože finančně jste na tom skutečně bídně.…

Nejčtenější články

Doporučujeme