Může být sex nebezpečný?

18. 6. 2002
Může být sex nebezpečný?
Pětadvacetiletá Rumunka Cristina Dumitruová zemřela následkem alergie na sperma vlastního manžela! Manžel zesnulé řekl lékařům, že oba věděli o alergii na látky obsažené v mužově spermatu, ale přesto používali ochranu jen málokdy.

Může být sex nebezpečný?

Klepněte pro větší obrázek Pětadvacetiletá Rumunka Cristina Dumitruová zemřela následkem alergie na sperma vlastního manžela! Manžel zesnulé řekl lékařům, že oba věděli o alergii na látky obsažené v mužově spermatu, ale přesto používali ochranu jen málokdy. Lékaři dělali co mohli, ale život ženy se jim zachránit nepodařilo.

"Alergie na sperma je velmi vzácná, ale objeví-li se, vyvolává velmi vážné problémy," řekla tisku doktorka Corneliu Siocirlanová. Žena zanedlouho po převozu do nemocnice alergii podlehla.
Cristinin manžel Grigore přiznal, že všechno začalo krátce po svatbě. �Cristina trpěla astmatem a po sexu se cítila velmi špatně. Zejména v případech, kdy jsme nepoužívali ochranu.� Manželčin stav přisuzoval zpočátku astmatu. �Teď naposledy se jí ale udělalo hodně zle, a tak jsem ji okamžitě odvezl do nemocnice.�

To už ale oba manželé věděli, že se nejedná o astmatické příznaky. Před časem si Cristina nechala v nemocnici udělat testy, protože s manželem chtěla založit rodinu. Právě tehdy u ní lékaři objevili alergii na látky obsažené v manželově spermatu. Upozornění lékařů na nutnost používat ochranu však podle všeho nebrali příliš vážně. Pětadvacetiletá žena na tuto neopatrnost nakonec doplatila životem. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Žárlivý partner nebo partnerka je něco, čeho se člověk jen tak nezbaví. Vy byste si měli dobře rozmyslet, jestli chcete jeho či její neomluvitelné chování snášet do nekonečna, nebo s tím…

Nejčtenější články