Můžeme hubnout i zdravě?

3. 4. 2006
Můžeme hubnout i zdravě?
Lze odstranit kilogramy syrovátkou? Objevili jsme zázračný prostředek našich předků? ( ptali jsme se MUDr.Václavy Kunové-odborníka na výživu, která spolupracuje také pro společnost STOB-hubneme s Ivou Málkovou).

V poslední době se často začalo hovořit o syrovátce. Jako bychom nyní objevili zázračný prostředek, který ovšem znali už naši předkové, a naprosto samozřejmě v potravě užívali.

Co tomu říkáte, paní doktorko?
„Máte pravdu, v loňském roce vypukla doslova „syrovátková mánie“ a ženy začaly kupovat vše, co mělo se syrovátkou i jen velmi málo společného. Bohužel se však jednalo o syrovátku s vysokým obsahem syrovátkových sacharidu (laktózy).
Tento typ nemohl splnit očekávání žen. Dokonce mohl způsobit i zažívací obtíže u těch, kteří mají problémy s trávením laktózy. Z druhé strany však popularita syrovátky své opodstatnění má. Musí se však jednat o syrovátkový nápoj s vyšším obsahem bílkovin. Právě takovým je nový syrovátkový nápoj Linie. “

Složení tohoto nápoje se diametrálně liší od všech podobných:

  • Má o 100 procent vyšší obsah bílkovin. Syrovátkové bílkoviny výrazně tlumí pocity hladu.
  • Obsahuje vlákninu, která prodlouží pocit sytosti po jídle a zlepšuje zažívání.
  • Je obohacen L-karnitinem v nutričně významném množství.
  • Je obohacen také o všechny základní vitaminy a minerální látky, zejména o lecitin. Této látky, máme v jídelníčku velký nedostatek.
  • Má nízký obsah tuku a nízký glykemický index

Odborníci na výživu upozorňovali, že se na trhu často objevovala syrovátka s vysokým obsahem sacharidu (laktózy). Tato syrovátka mohla dokonce způsobit i zažívací obtíže u lidí s poruchou trávení laktózy. Syrovátka při tom může výrazně prospívat našemu zažívání a štíhlosti. Ve spolupráci s odborníky na výživu vyrobila proto společnost ASP CZECH nový syrovátkový nápoj s výborným složením Linie Syrovátka.

Linie Syrovátka – jedinečný syrovátkový nápoj na trhu! Alespoň jedenkrát denně!Žádejte v lékárnách a prodejnách zdravé výživy. Podrobnější informace o novém syrovátkovém nápoji LINIE získáte na www.aspczech.cz.ASP CZECH s.r.o.
Březová 155
763 15 Slušovice
e-mail: prodej@aspczech.cz
Tel.: 577 983 280, www.aspczech.cz
Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Červnové dny si užíváte se vším všudy a nechte být v ničem pozadu, bohužel vás trápí odliv vitality, která je pro vaše znamení typická. Nedělejte z komára velblouda, stačí více odpočívat a…

Nejčtenější články

Doporučujeme