Muži a předstíraný orgasmus: Proč ho fingují, jak to dokážou a co s tím dělat?

9. 10. 2021
Ano, i muži dokážou sehrát v posteli divadlo a tvářit se, že právě prožili bouřlivý orgasmus, ačkoliv realita je opačná. Tento trik byl většinou doménou nás žen, výzkumy ale ukázaly, že vyvrcholení předstírá až 20 % mužů. Proč to dělají a jak to vůbec dokážou?

Jak to dělají?

Je jasné, že předstírání orgasmu není pro muže tak snadné, jako pro nás ženy. Zatímco u nás stačí zasténat a tisknout poševní svaly, orgasmus mužů s sebou nese hmatatelné následky v podobě spermatu. Přesto však dokážou z této situace vybruslit. Velkým pomocníkem bývá kondom, protože málokterá žena má po milování chuť zkoumat obsah použitého prezervativu. Pokud se tedy muž chová tak, aby žena nic nepoznala, předstírá vyvrcholení a následně kondom rychle vyhodí do odpadků, často se na nic nepřijde. V případě, že pár tuto ochranu nepoužívá, je situace ztížená, mnoho žen však při sexu vylučuje tolik poševního sekretu, že poté nepozná, zda muž uvnitř vagíny vyvrcholil, nebo ne.

Jak snadněji dosáhnout orgasmu? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Již v pondělí na sobě pocítíte, že jste nápadití a všeho schopní. Plnění složitých úkolů pro vás není problém, kolegové i nadřízený se na vás mohou plně spolehnout. Ovládá vás dobrá nálada…