Muži a předstíraný orgasmus: Proč ho fingují, jak to dokážou a co s tím dělat?

9. 10. 2021
Foto: iStock
Muži a předstíraný orgasmus: Proč ho fingují, jak to dokážou a co s tím dělat? | Foto: iStock
Ano, i muži dokážou sehrát v posteli divadlo a tvářit se, že právě prožili bouřlivý orgasmus, ačkoliv realita je opačná. Tento trik byl většinou doménou nás žen, výzkumy ale ukázaly, že vyvrcholení předstírá až 20 % mužů. Proč to dělají a jak to vůbec dokážou?

Jak to dělají?

Je jasné, že předstírání orgasmu není pro muže tak snadné, jako pro nás ženy. Zatímco u nás stačí zasténat a tisknout poševní svaly, orgasmus mužů s sebou nese hmatatelné následky v podobě spermatu. Přesto však dokážou z této situace vybruslit. Velkým pomocníkem bývá kondom, protože málokterá žena má po milování chuť zkoumat obsah použitého prezervativu. Pokud se tedy muž chová tak, aby žena nic nepoznala, předstírá vyvrcholení a následně kondom rychle vyhodí do odpadků, často se na nic nepřijde. V případě, že pár tuto ochranu nepoužívá, je situace ztížená, mnoho žen však při sexu vylučuje tolik poševního sekretu, že poté nepozná, zda muž uvnitř vagíny vyvrcholil, nebo ne.

Jak snadněji dosáhnout orgasmu? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Poslední zářijový den prožijete příjemně a tajně doufáte, že se ani v říjnu nic nezmění. Neklesejte namysli, protože se v následujícím měsíci blýsknete v mnoha oblastech a nezůstanete…