Muži je nesnáší, my je milujeme: Jaké účesy na nás naši partneři neradi vidí? | Foto: iStock

Foto: iStock

Muži je nesnáší, my je milujeme: Jaké účesy na nás naši partneři neradi vidí?

Už se vám někdy stalo, že jste přišla od kadeřníka naprosto nadšená a váš partner změnu vůbec nezaznamenal? Nebo hůř – raději ji ani neokomentoval a jen nevěřícně zakroutil hlavou? V jakých účesech se my ženy cítíme skvěle a mužům naopak vůbec sexy nepřipadají?

Krátké vlasy

Ženám možná krátké střihy připadají sexy a hravé, pánové mají tak trochu jiný názor. Mužům se krátké vlasy nelíbí, protože v nich dle jejich názoru žena ztrácí na ženskosti a není tak atraktivní jako s dlouhými loknami. Krátký sestřih umí ocenit opravdu málokterý muž. A kdo ví, třeba je to nakonec ten váš.

Pokračování 2 / 5

Hustá ofina

Ofina rozděluje lidi na dva tábory – buď ji milujete, nebo nenávidíte. Muži se bohužel řadí do té druhé skupiny. Pokud je navíc ofina příliš hustá a rovně střižená, tahle varianta se mužům už vůbec nezamlouvá. Ofina sice dokáže účes ozvláštnit, našim polovičkám ale příliš sexy a trendy nepřipadá.

Pokračování 3 / 5

Drdol

Drdol rozhodně patří mezi účesy, které my ženy často vyhledáváme. Ať už se jedná o ledabylý drdol, elegantní nebo S.O.S. drdol, když máme tak mastné vlasy, že s nimi nic jiného nelze udělat, vždycky je na něj spolehnutí. Na muže tento účes však působí neupraveně a odfláknutě a často v nich evokuje dojem „ptačího hnízda“.

Pokračování 4 / 5

Umělé prameny

Je skvělé, kolik máme v dnešní době možností. Tam, kde na nás příroda šetřila, si můžeme pomoct různými beauty „vylepšováky“. Jedním z nich jsou umělé prameny vlasů, které pomáhají vlasy zahustit nebo prodloužit. V tomto případě však muži naše nadšení příliš nesdílejí. Děsí je totiž představa, že by jim při romantické chvilce mohl jeden z pramenů zůstat v ruce.

Pokračování 5 / 5

Barevné vlasy

Rády experimentujeme se střihem, ale nebráníme se ani barvám. Obzvlášť v létě se pouštíme do výraznějších odstínů a nebojíme se ani těch pastelových. Všechny ty růžové, fialové nebo tyrkysové barvy ale muži neocení. Je to na ně totiž příliš výrazné a komplikované a raději dávají přednost klasice.

Doporučujeme

Články odjinud