Muži mají problémy s erekcí

11. 5. 2000
Podle studie amerických institutů pro výzkum rakoviny, krve a srdce bylo zjištěno, že obézní muži mají problémy nejen s vysokým krevním tlakem, ale také s erekcí.

Muži mají problémy s erekcí

Podle studie amerických institutů pro výzkum rakoviny, krve a srdce bylo zjištěno, že obézní muži mají problémy nejen s vysokým krevním tlakem, ale také s erekcí. Podle studie muži, kteří v pase měřili přibližně jeden metr, byli dvakrát náchylnější k potížím s erekcí než ti, kteří měli v pase 74 centimetry.
Není to způsobeno ani tak tloušňkou, ale především průchodností krevního oběhu. Věřte, že když Váš přítel bude cvičit alespoň 30 minut denně, bude mít silné srdce a kvalitní krevní oběh, který mu zajistí dostatečný výkon.
Chcete-li si tedy užít a udržet svého chlapa v kondici, tak neváhejte a pošlete ho do posilovny, běhat nebo jezdit na kole.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Během října se potácíte mezi dvěma světy a neumíte se normálně rozhodnout. Pořád něco měníte. Není divu, že se vám nedaří nic dotáhnout do konce. Je také docela možné, že jsou vaše plány…

Nejčtenější články

Doporučujeme