Muži přiznali, jak berou letní lásky: Chtějí jen sex, nebo jim jde i o vztah?

29. 6. 2021
Foto: iStock
Muži přiznali, jak berou letní lásky: Chtějí jen sex, nebo jim jde i o vztah? | Foto: iStock
Letní lásky jsou oblíbeným tématem především nás žen. Snadno jim propadáme, vášnivě je prožíváme a bolestivě se z nich dostáváme. Jak to ale mají muži? Je to pro ně pouze sezónní záležitost, nebo se prázdninovému románku také dokážou poddat?

RADEK: Na dálku to nemá smysl

Možná to ženy překvapí, ale i my muži občas prožíváme letní lásky. Jsem několik let po rozvodu a stále ještě se rozkoukávám a vážný vztah nehledám. V létě proto jezdím na dovolené s kamarády a nějakým těm románkům se rozhodně nebráním. V minulosti jsem si takhle začal během pobytu u moře s několika turistkami z jiných zemí, ale nic velkého jsem od toho nečekal. Bylo to příjemné, ale kdo je aspoň trochu rozumný, uvědomí si, že udržovat na dálku něco, co vzniklo na dovolené daleko od reality běžného života, nemá smysl. S některými ženami jsem občas nějakou dobu zůstal v kontaktu, ale i to časem vyprchalo. Nevím, jak to vnímaly ony, ale mě to citově nijak zvlášť nezasáhlo.

Existuje láska na první pohled? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Jeden člen rodiny je k vám nespravedlivý a je docela dost možné, že vám jen závidí. Nemusíte být smutné, protože stojí příbuzní na vaší straně a rozhodně se vás zastanou. Nedělejte si z…

Nejčtenější články

Doporučujeme