Muži přiznali: Máme rádi sex se staršími ženami a tohle jsou naše důvody | Foto: iStock

Foto: iStock

Muži přiznali: Máme rádi sex se staršími ženami a tohle jsou naše důvody

Čím dál častěji se stává, že mladí muži vyhledávají na sex starší partnerky a mladé jim příliš nevyhovují. Toto jsou důvody, které je k tomu vedou! Využijte je ve svůj prospěch a užijte si to, rozhodně to bude stát za to.

MIREK: Nebojí se nových zážitků a zkušeností

Zjistil jsem, že věk ženy hraje velkou roli, pokud jde o sexuální zkušenosti. Před svatbou mívají několik partnerů, ale po rozvodu jejich postelí projde mnohem víc mužů, protože nemají zábrany. A v sexu je to znát. Pozitivně, samozřejmě.

Jak na orální sex? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 6

JAN: Mají spoustu praxe

Starší ženské bývají v dlouhodobých vztazích a manželských svazcích, které jim poskytly dlouholeté sexuální zkušenosti s jedním partnerem. Často musely experimentovat nebo improvizovat. A všechny tyhle vzpomínky jsou implantovány do jejich mozku – a ať už jsou dobré, nebo špatné, vyrobily si díky tomu svoje sexuální zkušenosti.

Pokračování 3 / 6

RADEK: Naučily se, co chtějí muži

Mladé holky mě nebaví, málokdy se zeptají, co by se mi líbilo nebo jaké mám touhy. Starší ženy byly „zaučeny“ různými partnery, takže jsou zvyklé na různé techniky milování nebo experimenty. Ptají se a zjišťují, co bych chtěl v posteli zažít. A když to neumí, klidně se podívají na porno nebo si to vyhledají na internetu nebo v knihách.

Pokračování 4 / 6

DAVID: Berou sex stejně jako jejich mladší partner

Starší ženy nemají žádné iluze, sex berou stejně jako já. Nechtějí vstupovat do manželství ani zakládat rodinu. Mladší ženy to chtějí a vyvolává to zbytečný tlak, který se mi nelíbí. Já se chci ještě bavit a nemít závazky. Sex se starší ženou je pro mě úleva, nestresuje mě to, což je hlavní důvod, proč je s ní milování skvělé!

Pokračování 5 / 6

JARDA: Vycházejí z učení svých mladších studentů

Vědí, kdy mají být dominantní a kdy naopak poddajné. Starší žena má všechny tyhle potřebné znalosti, což je velmi podnětné. Nakupuje knihy, spodní prádlo, sexuální hračky, svíčky a víno, aby vytvořila báječnou intimní atmosféru. Chvíle sexu jsou pro ni posvátné a vždycky to stojí za to!

Pokračování 6 / 6

JIŘÍ: Nebojí se komunikovat

Mladší muž přesně ví, jak na tom se starší ženou je. Nehraje se mnou žádné hry, nedoráží na mě, že jsem jí hned nezavolal, ani nevyčítá, že jsem neodpověděl na vzkaz nebo zprávu. Nečeká, až udělám první krok, ona dělá to, co uzná za vhodné. Otevřeně sdílí své sexuální potřeby a touhy a klidně mi dá kopačky, když se nevyjádřím. Toho si cením.

Doporučujeme

Články odjinud