Muži přiznali: Skutečné důvody, proč jsme se rozešli se svými partnerkami

11. 1. 2020
Muži přiznali: Skutečné důvody, proč jsme se rozešli se svými partnerkami
Důvody k rozchodu bývají různé a často nedojde ani k vysvětlení. Máte pocit, že se vaše vztahy a rozchody odehrávají jako přes kopírák? Pak si přečtěte důvody mužů, proč se rozcházeli oni. Třeba zjistíte, že děláte stejnou chybu!

RADEK: Chtěla být pořád se mnou

Moje bývalá partnerka byla v mnoha ohledech moc fajn a chlapi mi ji občas i záviděli. Jenže čeho je moc, toho je příliš, což byl přesně její případ. Chtěla totiž být neustále se mnou! Tvrdila, že v práci se jí po mně stýská a že bychom měli využít každý okamžik, kdy můžeme být spolu. To v jejím podání znamenalo, že se mnou začala chodit do fitka, chodila na moje zápasy v basketu a dokonce i na tréninky, dokonce mě doprovázela i do hospody na pivo, kam partnerky ostatních chlapů nikdy nechodily. Nebylo to o tom, že by žárlila, jen mi prostě chtěla být neustále nablízku. Jenže mně to po čase začalo lézt na nervy, tím spíš, že mi chlapi pomalu přestali závidět, ale spíš mě litovali nebo se mi smáli. Došlo to až tak daleko, že jsem si na ni vypěstoval ponorkovou nemoc a v tu chvíli mi bylo jasné, že takhle to dál nejde. Je mi líto, že jsem přišel o fajn ženskou, ale nebylo to k vydržení.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Pro všechny členy rodiny jste velkou oporou a dokážete jim dobře poradit. Ať už se vám svěří s jakýmikoliv nesnázemi, tak je klidně vyslechnete, a především je nesoudíte. Milí Raci,…

Nejčtenější články

Doporučujeme