Muži přiznali: Tyto věci nás odrazují, nechceme vidět, jak je ženy dělají

10. 11. 2020
Muži přiznali: Tyto věci nás odrazují, nechceme vidět, jak je ženy dělají
Možná máte se svým partnerem trvalý a naprosto otevřený vztah, což je samozřejmě jedině dobře. Neznamená to ale, že by o vás měl vědět úplně každý intimní detail a že byste na něj v některých situacích neměla brát ohledy. Jsou věci, které nám muži potichu trpí, byli by ale radši, kdybychom je před nimi nedělaly. Co například?

Honza: Když je hrozná drbna

Upřímně? Když moje žena mluví s nejlepší kamarádkou, nejradši bych jí vyrval telefon z ruky. Dokážou hodinu klábosit podle mě o naprostých kravinách. Nejvíc mi vadí, že ji při tom vůbec nepoznávám. Změní totiž nejen způsob vyjadřování, ale i tón hlasu a je ve svém živlu. A to jejich pomlouvání všeho a všech a přiblblé chichotání… To jsou chvíle, kdy mi vážně leze na nervy a někdy se za ni opravdu stydím. Proto jsme se dohodli, že u podobných slepičích hovorů nechci být. Ať si je užívá jindy nebo jinde, třeba v kavárně.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Závěr pracovního týdne bude náročnější, protože pociťujete únavu. Na první pohled jde vidět, že toho máte plné zuby a toužíte po odpočinku. V každém případě byste se měli přemoci, protože…