Muži prozradili: Co nás vedlo k tomu, že jsme se rozešli se svou milenkou?

Muži prozradili: Co nás vedlo k tomu, že jsme se rozešli se svou milenkou?

Důvody, proč si zadaní muži hledají milenky, jsou velmi rozmanité. Nejčastěji za nimi může být nespokojenost se sexuálním životem s manželkou, někdy se prostě jen nechtějí vázat ničím vážným. Proč se ale pak zase s milenkami rozcházejí? Co všechno může muže přimět, aby ukončili milenecký poměr?

PETR: Byla mladá a nechtěla se vázat – ale najednou otočila!

Jsem ženatý už patnáct let, ale sex s manželkou byl posledních pět let v podstatě výjimečnou záležitostí, což pro mě bylo k nevydržení. Janu jsem potkal v práci. Bylo jí osmadvacet a vedla čilý společenský život. Měla spoustu kamarádů, žila sama v garsonce a byla dost ambiciózní, chtěla dělat kariéru a děti nechtěla v dohledné době vůbec. Říkal jsem si – ideální milenka. Zpočátku to skvěle fungovalo, jenomže po pár měsících absolutně otočila. Chtěla se vidět čím dál častěji a začala dokonce mluvit o tom, že si dokáže představit mít se mnou děti. To byla poslední kapka, když to vyslovila. Okamžitě jsem to ukončil a dneska už vím: Svobodnou mladou ženu bez dětí jako milenku fakt nechci!

Pokračování 2 / 5

ADAM: Nedodržela to, na čem jsme se domluvili, a řekla o mně manželovi!

S Monikou to přišlo zčistajasna. Potkali jsme se pracovně. Líbila se mi okamžitě. Byla vdaná, měla dítě. Já jsem svobodný a ženit se ještě rozhodně nehodlám. To jsem jí řekl a ona tvrdila, že jí to nevadí, naopak, že ona se nehodlá rozvádět, že jim to s mužem docela klape a hlavně nechce bourat rodinu. Dohodli jsme se, že se budeme nezávazně scházet, a fungovalo to skvěle. Po třech měsících ale přišla studená sprcha. Řekla mi, že o mně řekla manželovi a že se chce kvůli mně rozvádět. Myslel jsem, že špatně slyším! Vůbec nerespektovala, na čem jsme byli domluvení, a ještě všechno vyklopila doma. Tak to byl konec.

Pokračování 3 / 5

LUKÁŠ: Bombardovala mě zprávami 24 hodin denně, pořád chtěla být ve spojení

Veronika je skvělá holka a v posteli naprostá bohyně. Scházeli jsme se dva měsíce, ale v podstatě už od začátku mi vadilo, že nedá mobil z ruky, a nejhorší bylo, že ho nedala z ruky, ani když jsme nebyli spolu. Prostě mi pořád psala! Neustále visela na messengeru a bombardovala mě zprávami, na které navíc čekala okamžitou odpověď. Když jsem hodinu nebo dvě neodpověděl, volala mi, jestli se mi prý něco nestalo. Případně se ptala, co dělám a proč jí nemůžu odepsat… To bylo psycho. Nejsem maniak, abych musel být čtyřiadvacet hodin ve spojení s někým, s kým jenom spím. Takže jsem to rázně utnul.

Pokračování 4 / 5

TOMÁŠ: Výjimečně jsem u ní přespal a ona začala plánovat, že spolu budeme víc

Klára byla vdaná, o pár let starší. Seznámili jsme se na Tinderu a hned od první schůzky to zajiskřilo, takže druhá už byla u mě a oba jsme si to maximálně užili s tím, že víc ani jeden nepotřebujeme. Prostě jen skvělý sex. Žádné večeře, žádné telefonáty. Měla čas vždycky jen pár hodin ve čtvrtek, když její manžel chodil s jejich synem na trénink a ona měla volno pro sebe. Parádně to fungovalo. Pak ale její manžel odjel na víkend někam s kamarády, Klára dala syna k babičce a mě pozvala k sobě domů. Večer to byl skvělý, a když jsem chtěl kolem půlnoci jet domů, začala mě přemlouvat (dobře, moc práce jí to nedalo), ať ještě zůstanu, že ráno si všechno můžeme zopakovat.

Tak jsem přespal, ráno bylo skvělé, ale ona mě pořád nechtěla pustit domů. Přinesla mi snídani do postele a začala plánovat, že bychom mohli vyrazit do města. To už jsem vážně zpozorněl. Tohle jsem prostě nechtěl a od začátku to bylo jasné. Vymluvil jsem se, že jsem domluvený s kamarádem, a odešel. Pak mi pořád psala, že je jí doma smutno… A chtěla plánovat další víkendy, že si to nějak zařídí. Tak jsem to skončil.

Pokračování 5 / 5

IVAN: Chtěla se ukazovat na veřejnosti

Milenecký vztah má svá pravidla. Jsem ženatý a milenku jsem si našel, protože manželka už se mnou dávno nespí, ale jinak spolu v pohodě vycházíme. Děti už jsou velké, doma je klid. Potřeboval jsem prostě jenom upustit páru. Adéla zpočátku vypadala, že je na tom úplně stejně. Scházeli jsme se u ní, protože její manžel nebyl pravidelně doma. Jednou mě šla vyprovodit a najednou se na mě vrhla venku, začala mě prostě při loučení vášnivě líbat a objímat na ulici, což mi vůbec nebylo příjemné. Nechtěl jsem, aby nás někdo viděl, byl jsem v šoku, že jí to nevadí. Přece taky měla manžela a nechtěla, aby se o nás někdo dozvěděl!? Jestli ji tohle nebezpečí rajcovalo, tak mě rozhodně ne. Když se to opakovalo podruhé, ačkoli jsem jí jasně řekl, že tohle dělat nebudeme, nejsme přece nějací puberťáci, tak jsem jí řekl, že končíme.

Doporučujeme

Články odjinud