Muži prozradili: Co nás vedlo k tomu, že jsme se rozešli se svou milenkou?

31. 10. 2020
Muži prozradili: Co nás vedlo k tomu, že jsme se rozešli se svou milenkou?
Důvody, proč si zadaní muži hledají milenky, jsou velmi rozmanité. Nejčastěji za nimi může být nespokojenost se sexuálním životem s manželkou, někdy se prostě jen nechtějí vázat ničím vážným. Proč se ale pak zase s milenkami rozcházejí? Co všechno může muže přimět, aby ukončili milenecký poměr?

PETR: Byla mladá a nechtěla se vázat – ale najednou otočila!

Jsem ženatý už patnáct let, ale sex s manželkou byl posledních pět let v podstatě výjimečnou záležitostí, což pro mě bylo k nevydržení. Janu jsem potkal v práci. Bylo jí osmadvacet a vedla čilý společenský život. Měla spoustu kamarádů, žila sama v garsonce a byla dost ambiciózní, chtěla dělat kariéru a děti nechtěla v dohledné době vůbec. Říkal jsem si – ideální milenka. Zpočátku to skvěle fungovalo, jenomže po pár měsících absolutně otočila. Chtěla se vidět čím dál častěji a začala dokonce mluvit o tom, že si dokáže představit mít se mnou děti. To byla poslední kapka, když to vyslovila. Okamžitě jsem to ukončil a dneska už vím: Svobodnou mladou ženu bez dětí jako milenku fakt nechci!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Za červencovými povinnostmi zamkněte dveře a absolutně nebilancujte. K pracovním povinnostem se po směně nevracejte a orientujte se na zábavu. V rodinném kruhu vám bude nejlépe, protože…