Muži se během mistrovství světa vyhýbají sexu

5. 6. 2002
Muži se během mistrovství světa vyhýbají sexu
Milé dámy, jestliže se vám v těchto dnech nedaří noc před přenosem z fotbalového mistrovství světa zlákat muže k milostným hrátkám, nezoufejte! Je to jev velmi rozšířený, a nelze s ním mnoho nadělat.

Muži se během mistrovství světa vyhýbají sexu

Milé dámy, jestliže se vám v těchto dnech nedaří noc před přenosem z fotbalového mistrovství světa zlákat muže k milostným hrátkám, nezoufejte! Je to jev velmi rozšířený, a nelze s ním mnoho nadělat. Naštěstí stačí jen počkat, až bude po zápase. V případě, že tým vašeho manžela či přítele vyšel z fotbalového klání vítězně, čeká vás milostný zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat!

Klepněte pro větší obrázek Z čerstvého psychologického výzkumu vyplývá, že až třetina fotbalových fanoušků je noc před utkáním svého favorita natolik rozrušena, že není schopna sexuálního aktu!
Pro výzkum odborníci vybrali tři tisíce opravdových nadšenců kopané.
Psychologové zjistili, že čtyřicet pět procent skalních fanoušků sáhne po svém oblíbeném tričku a před zápasem neoblékne žádné jiné. Jejich víra ve štěstí přinášející textil je natolik silná, že jej nesvléknou a nevyperou, dokud jejich tým zvítězí.
Jeden Němec dokonce uvažoval, že během mistrovství bude nosit jen jeden určitý druh spodního prádla�
Také další libůstky skalních fotbalových fandů vzbuzují u jejich manželek shovívavý úsměv. Každý desátý muž si například během soutěže dopřává stále stejnou snídani. Existují však i jedinci, kteří �přivolávají� štěstí svému týmu absolutní němotou a sledováním televize bez zvuku.
Psycholožka Sidney Crownová vybízí manželky fanoušků k trpělivosti: �Na pověrách mezi lidmi není nic zvláštního, ale většina z nich má neblahé důsledky. Lidé si je vymýšlejí, protože potřebují něčemu věřit a dopředu si vše pojistit. Pověry nemají rozhodně rozumný základ, jsou to jevy, kterým bezhlavě věříme, abychom se zbavovali napětí a nervozity.� (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Při pátku nepřicházejí výrazné změny. Sice jste mistři, ale už se těšíte na víkend. Možná byste se mohli zdokonalit v cizím jazyku anebo se věnovat estetickým zájmům. To vše je klíčové.…

Nejčtenější články

Doporučujeme