Muži stráví půl roku života zíráním na ženy

10. 1. 2007
Muži stráví půl roku života zíráním na ženy
Nová studie ukázala, že průměrný Brit stráví šest měsíců života zíráním na ženy. Naopak ženy stráví prohlížením mužů v průměru jen jeden měsíc.

Podle informací agentury Ananova prý britští vědci dospěli k závěru, že muži za kanálem La Manche se soustředí v průměru na osm žen denně a stráví dvě minuty prohlídkou každé z nich. Příslušníci silnější poloviny lidstva se napřed zaměří na prsa a až po chvilce začne jejich pohled směřovat dolů, k zadku a nohám.

Krásnější polovina lidstva, aspoň ve Velké Británii, si také prohlíží opačné pohlaví, ale netráví tím zdaleka tolik času. Britky se zaměřují v průměru na dva muže denně a prohlídkou objektu stráví 90 vteřin. Napřed se zadívají na mužovy oči a pak se jejich pohled rychle přenese na jeho zadnici.

Více než polovina dotázaných Britů neviděla v okukování žen nic špatného. Třetina z nich ale přiznala, že přitom byla alespoň jednou přistižena a že jim to přišlo trapné. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Když tento víkend vykonáte to, co se od vás očekává, Jupiter se vám štědře odmění. Přijde vás to sice na dost času a sil, ale bude to stát za to. Pokud hledáte novou lásku, vynechte…

Nejčtenější články