Muži vrací útok

13. 6. 2001
Muži vrací útok
Rok se s rokem sešel a do opery se opět chystají nejzářivější hvězdy českého hudebního nebe. Po loňském galakoncertu "Královny popu v opeře" se jejich mužští kolegové nenechali zahanbit, králové muzikálů se objeví společně na jevišti Státní Opery Praha.

Muži vrací útok

Rok se s rokem sešel a do opery se opět chystají nejzářivější hvězdy českého hudebního nebe. Po loňském galakoncertu "Královny popu v opeře" se jejich mužští kolegové nenechali zahanbit, králové muzikálů se objeví společně na jevišti Státní Opery Praha.

Klepněte pro větší obrázek Galakoncert navazuje na v tuzemských vodách výjimečný projekt, kdy si na jednom pódiu zazpívaly společně Hana Hegerová, Bára Basiková, Iveta Bartošová, Helena Vondráčková a Marcela Březinová, které uváděli stejně slavní muži - Daniel Hůlka, Tomáš Dvořák, Pavel Vítek, Martin Dejdar či Ondřej Soukup. Výtěžek z koncertu převzala Nadace Dagmar a Václava Havlových Vize 97, peníze posloužily na vzdělání hudebníků.

Klepněte pro větší obrázek Letošní hudební událost roku se koná 21. června ve Státní Opeře Praha. Lucie Zedníčková uvede taková esa jakými jsou Daniel Hůlka, Jiří Korn, Janek Ledecký, Štefan Margita, Karel Černoch a další. Jak již producent galakoncertu "Králové muzikálu v opeře aneb Muži vrací útok" Janis Sidovský prozradil, těšit se můžeme na známé melodie v netradičním provedení. Závěrečná píseň večera pochází z dílny Erica Claptona, "Tears In Heaven" v podání nejlepších hlasů českého show businessu slibuje opravdu silný zážitek.

Výtěžek převezme první dáma paní Dagmar Havlová. Peníze půjdou na podporu hudebního vzdělání na základních a středních školách, které jak víme, není zrovna v dobré finanční situaci. Králové muzikálu tak přispějí dobré věci, kdo ví, zda se právě nerodí nový Smetana či vynikající talent na poli textařském.

Producent Janis Sidovský z Celebrity Service hovoří připravované akci:

Jak jste přišel na nápad navázat na americký projekt Divas Live v Čechách?
Viděl jsem už 6 pokračování Diva´s Live a velmi se mi líbila myšlenka ojedinělého spojení výjimečných osobností v jeden večer na jednom jevišti. Akce tohoto typu mám rád pro jejich eleganci a také proto, že můžou pomoci na potřebné účely.
Výtěžek obou koncertů putuje do Nadace manželů Havlových Vize 97, na co konkrétně jsou peníze určeny?
Podobně jako loni, i letos bude výtěžek poukázán na projekt vzdělávání českých studentů. Vzdělaní je, podle mého názoru, důležité nejenom pro profesní život, ale také pro formování soukromých názorů, vzdělaný člověk bývá tolerantnější a je schopen věci posuzovat v souvislostech.

Vstupenky jsou k dostání v síti Ticket Pro či na Internetu, navštivte stránky pořádající agentury Celebrity Service - www.celebrityservice.cz

  1. kde se dozvíte mimo jiné i aktuální zprávy o celé akci.

Autor: - simona.cz -
Foto: Simona Kerberová

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Od kraje dubna jste středem zájmů díky kreativním a přínosným nápadům. Kolegové i vedoucí z vás mají radost a hrdě se k vašim myšlenkám obrací. Upevňujete si místo na horší časy, a ty…

Nejčtenější články

Doporučujeme