Muzikál Starci na chmelu má premiéru za sebou

23. 3. 2001
Muzikál Starci na chmelu má premiéru za sebou
Včera večer v pražském Divadle Milénium proběhla premiéra nového českého muzikálu "Starci na chmelu". Muzikál je divadelním přepisem slavného filmu režiséra Ladislava Rychmama a scénáristy Vratislava Blažka.

Muzikál Starci na chmelu má premiéru za sebou

Včera večer v pražském Divadle Milénium proběhla premiéra nového českého muzikálu "Starci na chmelu".  Muzikál je divadelním přepisem slavného filmu režiséra Ladislava Rychmama a scénáristy Vratislava Blažka. Roli Filipa, kterého ve filmu ztvárnil Vladimír Pucholt, si zahraje Michal Kozelka, alternovat bude Juraj Bernáth. V roli Hanky se budou střídat Lucie Vondráčková a Zuzana Norisová. Zápornou postavu Honzy ztvární David Kraus a Zbyněk Fric.

V muzikálu se představí i známé osobnosti divadelní a filmové scény: Ivana Chýlková, Jitka Smutná, Eva Holubová, Bohumil Klepl, Rudolf Hrušínský, Jana Švandová, Jitka Asterová a další.
Hudební doprovod v podobě nestárnoucích písniček Jiřího Maláska, Vlastimila Hály a Jiřího Bažanta s texty autora scénáře Vratislava Blažka obstarají kapely Ketchup a Grand Slam. Scénář Vratislava Blažka a režiséra Ladislava Rychmana, ze kterého muzikál vychází, upravil Jiří Janků.

autor: Michal

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Měli byste jít trochu do sebe. Zkuste se sami sebe otázat, jestli je cesta, kterou kráčíte, ta správná. Pro vás by bylo lepší, kdybyste se nesnažili plout s davem. Jste přece jedinečné…

Nejčtenější články