Muzikálové hvězdy pro Kapku naděje a ICN

25. 1. 2002
Muzikálové hvězdy pro Kapku naděje a ICN
Chcete během jednoho večera vidět více než 30 hvězd z deseti našich nejúspěšnějších muzikálů a přitom podpořit správnou věc? Pak rozhodně navštivte benefiční koncert Hvězdy muzikálu pro Kapku naděje a ICN, který se koná 31.ledna 2001 od 20.00 hodin ve Státní opeře v Praze.

Muzikálové hvězdy pro Kapku naděje a ICN

Chcete během jednoho večera vidět více ne 30 hvězd z deseti našich nejúspěšnějších muzikálů a přitom podpořit správnou věc? Pak rozhodně navštivte benefiční koncert Hvězdy muzikálu pro Kapku naděje a ICN, který se koná 31.ledna 2001 od 20.00 hodin ve Státní opeře v Praze.

Koncert pořádají ICN ( Informační centrum neziskových organizací) a Nadační fond Kapka naděje. Aktivity Nadačního fondu Kapka naděje jsou zaměřeny na pomoc dětem s onemocněním krvetvorby, zejména leukémií. Výtěžek koncertu bude z části věnován na nákup přístrojového vybavení nově vznikající transplantační jednotky kostní dřeně ve FN Motol, druhá část bude použita na podporu dobrovolnictví, především na zlepšení podmínek v oblasti vzdělávání. Dobrovolnictví je také hlavním tématem informační a vzdělávací kampaně " 30 dní pro občanský sektor", její cílem je informovat veřejnost o tom, že dobrovolnictví je běžnou a důležitou součástí každé fungující občanské společnosti ( více informací na www.30dni.cz).


Zleva: Vendula Svobodová, Marek Šedivý, Jiří Šmehlík, MUDr.Pavel Boček

Připravovanou benefici dnes společně představili na tiskové konferenci prezidentka a zakladatelka Nadačního fondu paní Vendula Svobodová a výkonný ředitel ICN pan Marek Šedivý. Na tiskové konferenci vystoupil i ředitel Nadačního fondu MUDr. Pavel Boček, který krátce informoval o přestavbě transplantační jednotky v motolské nemocnici. Ta by měla být uvedena do provozu v květnu 2002. Generální ředitel společnosti VINIUM Velké Pavlovice Jiří Šmehlík připomněl, že společně s Nadačním fondem Kapka naděje odstartovali v roce 2002 projekt " Kapka vína, kapka naděje", jeho cílem je získávat další finanční podporu na pomoc dětem nemocným leukémií a nádorovými onemocněními ( jedná se o celoroční příspěvek 50 haléřů  z každé prodané lahve). Tiskové konference se zúčastnili i Sisa Sklovská, Bohuš Matuš, Karel Černoch a režisér Petr Soukup.

Bez nároku na honorář vystoupí ve Státní opeře v Praze tito umělci:
Daniel Hůlka, Jiří Korn, Iveta Bartošová, Leona Machálková, Hanka Křížková, Bohuš Matuš, ZUZA, Shimi, Dasha, Sabina Laurinová, Sisa Sklovská, Petr Kolář, Vladimír a Richard Tesaříkovi, Lucie Vondráčková, Zbyněk Fric, Zuzana Norisová, Pavel Vítek, Daniela Šinkorová, Bára Basiková, Ilona Csáková, Monika Absolonová, Lešek Semelka, Jiří Halekal, Karel Černoch, Helena Vondráčková, Magda Malá a Petra Janů.

Diváci uslyší ukázky z muzikálů Monte Christo, Popelka, Hamlet, Krysař, Starci na chmelu, Pomáda, Johanka z Arku, Dracula, Kleopatra a Bídníci. Moderátory večera budou Vendula Svobodová a Václav Vydra.

Vstupenky na benefiční koncert jsou k dostání v prodejní síti Ticketpro, tel.: 02/24818080, v cenách 990 Kč, 790 Kč a 550 Kč.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Vyslovili jste nahlas své přání a čekáte, že se splní. Dodáváte si energii, abyste nepřišli o úspěchy, kterých jste dosáhli. Pokud si udržíte dobrou náladu, neodvrátí se od vás ani…

Nejčtenější články

Doporučujeme