Muzikálové hvězdy pro Kapku naděje a ICN

25. 1. 2002
Muzikálové hvězdy pro Kapku naděje a ICN
Chcete během jednoho večera vidět více než 30 hvězd z deseti našich nejúspěšnějších muzikálů a přitom podpořit správnou věc? Pak rozhodně navštivte benefiční koncert Hvězdy muzikálu pro Kapku naděje a ICN, který se koná 31.ledna 2001 od 20.00 hodin ve Státní opeře v Praze.

Muzikálové hvězdy pro Kapku naděje a ICN

Chcete během jednoho večera vidět více ne 30 hvězd z deseti našich nejúspěšnějších muzikálů a přitom podpořit správnou věc? Pak rozhodně navštivte benefiční koncert Hvězdy muzikálu pro Kapku naděje a ICN, který se koná 31.ledna 2001 od 20.00 hodin ve Státní opeře v Praze.

Koncert pořádají ICN ( Informační centrum neziskových organizací) a Nadační fond Kapka naděje. Aktivity Nadačního fondu Kapka naděje jsou zaměřeny na pomoc dětem s onemocněním krvetvorby, zejména leukémií. Výtěžek koncertu bude z části věnován na nákup přístrojového vybavení nově vznikající transplantační jednotky kostní dřeně ve FN Motol, druhá část bude použita na podporu dobrovolnictví, především na zlepšení podmínek v oblasti vzdělávání. Dobrovolnictví je také hlavním tématem informační a vzdělávací kampaně " 30 dní pro občanský sektor", její cílem je informovat veřejnost o tom, že dobrovolnictví je běžnou a důležitou součástí každé fungující občanské společnosti ( více informací na www.30dni.cz).


Zleva: Vendula Svobodová, Marek Šedivý, Jiří Šmehlík, MUDr.Pavel Boček

Připravovanou benefici dnes společně představili na tiskové konferenci prezidentka a zakladatelka Nadačního fondu paní Vendula Svobodová a výkonný ředitel ICN pan Marek Šedivý. Na tiskové konferenci vystoupil i ředitel Nadačního fondu MUDr. Pavel Boček, který krátce informoval o přestavbě transplantační jednotky v motolské nemocnici. Ta by měla být uvedena do provozu v květnu 2002. Generální ředitel společnosti VINIUM Velké Pavlovice Jiří Šmehlík připomněl, že společně s Nadačním fondem Kapka naděje odstartovali v roce 2002 projekt " Kapka vína, kapka naděje", jeho cílem je získávat další finanční podporu na pomoc dětem nemocným leukémií a nádorovými onemocněními ( jedná se o celoroční příspěvek 50 haléřů  z každé prodané lahve). Tiskové konference se zúčastnili i Sisa Sklovská, Bohuš Matuš, Karel Černoch a režisér Petr Soukup.

Bez nároku na honorář vystoupí ve Státní opeře v Praze tito umělci:
Daniel Hůlka, Jiří Korn, Iveta Bartošová, Leona Machálková, Hanka Křížková, Bohuš Matuš, ZUZA, Shimi, Dasha, Sabina Laurinová, Sisa Sklovská, Petr Kolář, Vladimír a Richard Tesaříkovi, Lucie Vondráčková, Zbyněk Fric, Zuzana Norisová, Pavel Vítek, Daniela Šinkorová, Bára Basiková, Ilona Csáková, Monika Absolonová, Lešek Semelka, Jiří Halekal, Karel Černoch, Helena Vondráčková, Magda Malá a Petra Janů.

Diváci uslyší ukázky z muzikálů Monte Christo, Popelka, Hamlet, Krysař, Starci na chmelu, Pomáda, Johanka z Arku, Dracula, Kleopatra a Bídníci. Moderátory večera budou Vendula Svobodová a Václav Vydra.

Vstupenky na benefiční koncert jsou k dostání v prodejní síti Ticketpro, tel.: 02/24818080, v cenách 990 Kč, 790 Kč a 550 Kč.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Zásluhou Marsu disponujete velkým energetickým nábojem, takže vás vydělávání finančních prostředků nestojí až tolik námahy jako jindy. Váš úsudek je vskutku vynikající, takže ihned…

Nejčtenější články

Články odjinud