Muzikant Michal Dvořák se stal poprvé otcem!

19. 7. 2010
Muzikant Michal Dvořák se stal poprvé otcem!
Hudebník, skladatel, producent a bývalý člen skupiny Lucie Michal Dvořák (44) se stal teprve před pár hodinami, ve čtvrt na jedenáct dopoledne, novopečeným tatínkem.

Klepněte pro větší obrázek

DJ Lucca (archiv www.lucca.cz)

Syna Michala vážícího 3710 gramů a měřícího 52 cm mu porodila císařským řezem přítelkyně Lucie Kvasnicová alias DJ Lucca.

Jedenatřicetiletá maminka Lucie i malý Michal jsou v naprostém pořádku. Jen Michal Dvořák přiznal, že při porodu díky návalu emocí měl slabší chvilku a málem zkolaboval.
"Je to to nejkrásnější miminko, to je snad jasný!" říká s úsměvem muzikant. A pyšně dodává: "Našel jsem novej smysl života."

Lucie s Michalem se seznámili před dvěma lety na jednom z večírků na Žižkovské věži a od té chvíle jsou nerozlučný pár. Zatímco spolu žijí v bytě na Vinohradech, hledají dům kousek za Prahou, kam by se časem přestěhovali.

Dvořák má za sebou už tři nevydařená manželství. Dvanáct let žil s manažerkou Terezou a šest s produkční Marcelou. Poslední jeho manželkou byla PR manažerka Eva Jasanovská, jejichž manželství skončilo před dvěma lety.

STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU
Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Měli byste se více zajímat o stav svého bankovního účtu. Nebudete-li opatrní, brzo se dočkáte nepříjemného překvapení. Jestli chce rodina vyrazit na nákupy, dejte jí pevné limity, jinak se…

Nejčtenější články

Doporučujeme