Muzikanti od Ewy Farne, Lenny a Airfare se spojili: Seznamte se s Deaf Heart

21. 10. 2019
Muzikanti od Ewy Farne, Lenny a Airfare se spojili: Seznamte se s Deaf Heart
Na hudební půdě jde o neznámé jméno, ale složení nové kapely až tak cizí není. Ewa Farna, Lenny, Airfare, Rituály, A Banquet – spojení členů skupin dalo světlo vzniku nové rockové kapely, která přináší renesanci rock ´n ´rollu. Deaf Heart vypouští debutový videoklip k singlu Blood a oznamují svůj release koncert, který se uskuteční 30. října v klubu FAMU.

Parta Deaf Heart oprášila rocknrollový přístup k hudbě a chce přitáhnout pozornost scény ke kytarám. V čele skupiny stojí charismatický zpěvák amerického původu Thomas Lichtag (Airfare) s osobitým vokálem. Tvorba Deaf Heart nabízí přehlídku drzých kytarových linek, neotřelý zvuk šťavnatého rock'n'rollu a neskrývá ani oblibu rockového cynismu a arogance.

Singl Blood servíruje skupina jako svou první ochutnávku a další songy budou brzy následovat.

„BLOOD je skladba o tom, jak se člověk dokáže chovat, když je beznadějně zamilovanej. Jak všechny zásady vyletí z okna, jakmile vás ovládne až dechberoucí touha, kterou cítíte v každý kosti svého těla. A v těchto okamžicích, když do vás jakoby vstoupil samotný ďábel, a tahá z vás tu nejžhavější vášeň, kterou jste kdy cítili, si najednou uvědomíte, že se chováte jako totální debil,“ popisuje singl zpěvák Thomas Lichtag.

O scénář stylově zvrhlého klipu s vintage pohledem, kde nechybí ani zvrácená lovestory, se postaral Lukáš Chromek, mimo jiné producent samotného singlu.

 V rámci svého uvedení na hudební scénu Deaf Heart zahrají release koncert, který proběhne 30. října v pražském klubu FAMU. 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Býci, Venuše je v báječném postavení k Uranu, proto jste komunikativní a otevírají se vám nové možnosti. Již brzy se seznámíte s osůbkou, do níž se na první pohled zamilujete. Do té…