Mýty o análním sexu: Těmto bludům přestaňte věřit a začněte si ho konečně užívat!

Mýty o análním sexu: Těmto bludům přestaňte věřit a začněte si ho konečně užívat!

Ačkoli anální sex provozuje stále více párů, je pořád opředen řadou mýtů, kvůli kterým si ho řada lidí odpírá, ačkoli nejsou pravdivé. 18. dubna má anální sex dokonce svůj mezinárodní den. Jak vyvrátit mýty a jak na něj, abyste se nemusela bát?

Anální sex je výsada gayů

Anální otvor tvoří tkáně, které jsou bohatě protkané nervovými zakončeními, a proto jeho stimulací můžou ženy i muži prožívat maximální rozkoš. Takže zapomeňte na to, že je to zakázané území, a užívejte si anální slast bez ohledu na sexuální orientaci nebo své pohlaví. Dlouho byl anální sex považován pouze za akt, který provádějí homosexuálové, ale není to tak. Je mnoho heterosexuálních dvojic, jež anální sex provozují. Je to jednoduše jen další možnost, jakou vyjádřit svoji sexualitu, a možnost zkusit něco nového.

Jak si oblíbit anální sex? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 5

Anální sex je bolestivý

Pokud je anální sex bolestivý, potom děláte něco špatně, protože pokud máte tu správnou techniku, bolestivé to rozhodně není. Tu si najdete pouze tak, že to budete zkoušet. Nejdůležitější je být uvolněná, používat dostatek lubrikantu a poučit se o lidské anatomii. Konečník je trubice, na které jsou dva prstencové svaly. Jeden z nich, ten vnější, můžete ovládat. Ten druhý, uvnitř, se automaticky stáhne pokaždé, když je něco do konečníku vsunuto. Pokud uvolníte vnější sval, bude anální sex mnohem jednodušší a příjemnější. V konečníku se netvoří žádná přirozená lubrikace, proto používejte hodně lubrikantu na vodní bázi.

Pokračování 3 / 5

Kondom není potřeba

Právě fakt, že análním sexem není možné otěhotnět, přináší mnohým ženám uvolnění, a tím více si ho užívají. Ovšem to neznamená, že je zcela zdravotně nezávadné mít nechráněný anální sex. Oděrkami, které při sexuálním aktu mohou vzniknout, se otevírají brány pro všemožné bakterie a zvyšuje se riziko přenosu chorob, které se přenášejí krví. S kondomem bude sex nejen bezpečnější, ale navíc i penis snáze prokluzuje do análního otvoru, a tudíž je i akt příjemnější. Nezapomeňte ale vyměnit kondom, pokud se rozhodnete vrátit k běžnému sexu!

Pokračování 4 / 5

Po análním sexu se svěrač „roztáhne“ napořád

Pomyšlení, že se svěrač bude častým análním sexem nebo používáním pomůcek roztahovat a roztahovat a nebude v budoucnu plnit svou funkci, je možná pro některé z vás velkým strašákem. Svěrač je ale sval, který se přirozeně stahuje zpátky, takže pokud ho vyloženě neporaníte, bude dál šlapat, jak má. Jen pozor, při poranění může vzniknout riziko anální inkontinence, takže platí stále základní zásady – pomalu a s dostatečným množstvím gelu. Pak bude vše v pořádku.

Pokračování 5 / 5

Anální sex je špinavý

Špinavý v tom ohledu, na který už jste jistě pomyslela. Nebudeme nikomu nic nalhávat, jistě se může stát, že na partnerově penisu ulpí drobné fekální částečky. Ovšem je velice nepravděpodobné, že by docházelo k nějakým velkým únikům nebo nehodám. Pokud se chcete vyhnout jakémukoli nebezpečí a dopředu už anální sex plánujete, udělejte výplach střev.

Doporučujeme

Články odjinud