Na co si dát ve vztazích pozor? Ryby jsou důvěřivé, Blíženci netrpěliví

Na co si dát ve vztazích pozor? Ryby jsou důvěřivé, Blíženci netrpěliví

Lidé mají tendenci opakovat stejné vzorce chování. Platí to i pro vztahy. Mohou za to naučené mechanismy z dětství, ale i znamení, ve kterém jsme se narodili. Pokud nám naše vzorce chování a z nich plynoucí chyby vadí, chce to si je plně uvědomit a pak se jim postavit čelem. Jaké jsou ty vaše?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Berani bývají velkorysí i něžní. Jakmile cítí, že se vztah vyvíjí podle jejich představ, nebojí se jít do toho naplno a klidně požádají toho druhého o ruku. Bohužel to bývá nejčastější chyba Beranů, že do toho jdou až moc po hlavě a nezjistí si více o minulosti toho, do koho se zamilovali. Někdy si až moc partnera idealizují a v budoucnu pak můžou ochladnout, když jejich představa o dokonalosti není naplněná.

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Býci mají rádi hezké věci a krásné lidi. Vaší největší chybou je, že se velmi často zamilujete do někoho, kdo je fyzicky přitažlivý a v posteli jako dynamit, ovšem není finančně zralý, stabilní a zodpovědný. V životě potřebujete víc než jen hezkou tvářičku, takže zpomalte a hledejte někoho, kdo má nejen hezký obal, ale taky vnitřek.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Blíženci rádi komunikují a potřebují někoho, kdo s nimi bude diskutovat. Velmi často touží právě po tomhle víc než po sexu. Zajímá je hodně věcí, takže se stává, že zůstávají nezřídka na povrchu. Jsou přelétaví a netrpěliví, to je jejich největší chyba, které se ve vztazích dopouštějí.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Raci jsou rodinné typy, které potřebují partnery, o něž se mohou starat a pečovat. Jsou ale někdy až moc citliví a zranitelní, toužící po silných emocích. Pokud si nedají pozor, mohou skončit s partnerem, který jim nechá na krku dluhy, nebo s někým, kdo s nimi bude manipulovat. Buďte opatrní a vybírejte pečlivě.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Lvi milují dramata. Mají rádi umělce, dobrodruhy a zábavné typy, kteří je mohou inspirovat. Rádi se smějí a nechávají svoje vnitřní dítě, aby se projevovalo. Bohužel to taky znamená, že mají tendenci hledat si partnery, kteří jsou sice velmi zábavní, ale nejsou ani trochu zodpovědní.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny jsou poněkud zdrženlivé a puntičkářské, na hraní je moc neužije. Při výběru partnera se snažte vybrat někoho, kdo není úplně jako vy, tedy moc vážný. Vaší chybou bývá, že si velmi často vyberete někoho, kdo vypadá dobře „na papíře“, ale v reálném životě je to úplně naopak. Další chybou bývá, že až moc lpíte na detailech.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Váhy jsou vášnivé a milují vášnivé protějšky. Krása je pro ně důležitá a zvláště muži touží po potlesku. Proto se někdy přetvařují, aby si udrželi přízeň. Do života si velmi často kvůli tomu přitáhnou velké žárlivce, kteří jim ztrpčují život. I proto mají sklony k nestálosti a velmi často se rozvádějí.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Štíři jsou proslulí svými sexuálními vztahy bez emocionální vazby. Není to proto, že by to snad vůbec neuměli, jen jim dlouho trvá, než se dostanou do tohoto bodu. Jste-li Štíři, nedělejte chybu při budování vztahu a nebuďte tak zdrženliví, pokud jde o otevření svého srdce.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelci bývají samotáři, kteří preferují vlastní soukromí a prostor. Nezávislost pro ně znamená hodně, takže jejich chybou bývá, že k sobě dlouho nechtějí nikoho pustit. Máte také slabé místo v tom, že vyhledáváte zábavné lidi, s nimiž zažíváte spoustu dobrodružství, ale pak vám to může lézt ne nervy.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Kozorozi tíhnou k perfekcionismu a chtějí mít všechno pod kontrolou, dokonce i svého partnera. To však nemusí ten druhý akceptovat. Hledají také partnera, který bude zainteresovaný finančně i emocionálně. Nedělejte tu chybu, že přestanete ve vztahu hledat romantiku.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vodnáři potřebují někoho, kdo je nějakým způsobem zajímavý a zvláštní. Nedělejte chybu a nevybírejte si někoho, o kom si myslíte, že ho můžete změnit – to se vám nepodaří. Pozor taky na přílišné moralizování a poučování, to je další chybou, kterou ve vztazích děláte.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Ryby, vy máte spoustu chyb, na které byste si měly dávat pozor. Protože jste beznadějné romantičky, míváte tendenci ztrácet se ve vztazích jako v romantickém románu a nevšimnete si, že je vedle vás narkoman, tyran, chronický lenoch nebo citový manipulátor. Ujistěte se nejprve, že váš partner nemá jen hezkou tvář, ale taky hezkou duši.

Podívejte se na video, co se děje v našem těle během sexu:

Doporučujeme

Články odjinud