Na dovolené nemusíte přibrat! Poradíme, co jíst v Řecku, Itálii či Chorvatsku

9. 7. 2018
Na dovolené nemusíte přibrat! Poradíme, co jíst v Řecku, Itálii či Chorvatsku
Dovolená je od toho, abychom si odpočinuli od stresu a každodenních povinností. Jestli si ale hlídáte jídelníček nebo dokonce držíte dietu, možná se už teď stresujete tím, co budete jíst v hotelu, penzionu nebo kdekoli, kam vyrazíte. Když budete dodržovat následující pravidla, zvládnete i dovolenou bez kilogramů navíc.

Když máte zaplacené all inclusive

Pobyty all inclusive, tedy jídlo i pití v ceně, jsou dnes velmi oblíbené. Ovšem taky dost zrádné, pokud jde o dodržování zdravého jídelníčku. Zkuste to ale brát jako výzvu ochutnat něco nového. Nejprve obejděte švédské stoly a naplánujte si, co ochutnáte. Vynechejte to, co znáte, a soustřeďte se na to, co neznáte. Nezapomínejte na zeleninu. Základní pomůcka: Využijte takzvaný zdravý talíř, který by se měl skládat z ½ zeleniny, ¼ bílkovin (maso, nízkotučné sýry, mléčné výrobky) a ¼ sacharidů (přílohy, pečivo, ovoce).

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud uvažujete o tom, že si vezmete půjčku, vsaďte na dny kolem úterka. Přicházejí k vám skutečně solidní a důvěryhodné nabídky. Opravdu jim můžete věřit. Dejte si jen pozor na jednání na…

Nejčtenější články

Doporučujeme