Na Hrabala do Divadla Bez zábradlí

10. 12. 2001
Na Hrabala do Divadla Bez zábradlí
Divadlo Bez zábradlí uvede jako svou první premiéru v sezóně 2001/2002 komedii Bambini di Praga. Humorný i dojemný příběh pojišňovacích agentů prodávajících iluze.

Na Hrabala do Divadla Bez zábradlí

Divadlo Bez zábradlí uvede jako svou první premiéru v sezóně 2001/2002 komedii Bambini di Praga. Humorný i dojemný příběh pojišňovacích agentů prodávajících iluze je po Hlučné samotě druhou hrabalovskou inscenací Divadla Bez zábradlí. Režie se ujal režisér Ladislav Smoček, který v tomto divadle režíruje vůbec poprvé. Tisková konference se konala v autorově " hlavním stanu", v restauraci U tygra, kam si také herci chodí před premiérou pro "požehnání". Ve hře, komponované metodou filmových střihů, ožívá typicky hrabalovský svět pábitelů posedlých vyprávěním a vonících člověčinou. A tak se můžete těšit na skvělé herecké výkony  Karla Heřmánka, Zdenka Žáka, Rudolfa Hrušínského, Josefa Cardy, Jiřího Knota, Jany Sulcové, Jitky Schneiderové, Jiřího Krytináře  a dalších. 

I. premiéra je naplánována na 18. prosince, II. premiéra na 19. prosince 2001, reprízy na 30.12. 2001, 10.1., 19.1., 23.1.2002.

Autor: redakce

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Vypadá to, že si sobotního klidu moc neužijete. Budete třeba, abyste si zkrátili spánek, což vám bude proti mysli. Nakonec však oceníte všechno, co se dnes stane. Existuje reálná možnost,…

Nejčtenější články