Na Miss Universe oblékne Lucie Hadašová zlatou róbu

18. 5. 2007
Na Miss Universe oblékne Lucie Hadašová zlatou róbu
Čerstvá Miss ČR Lucie Hadašová (19) se pilně připravuje na účast v soutěži Miss Universe, jejíž finále proběhně 28. května v hlavním městě Mexika. Kromě kufříku s kosmetikou a kadeřnickým vybavením s sebou poveze dvanáct originálních modelů pro různé příležitosti a dar do aukce, unikátní sklenice od firmy Moser.

Lucie už také stihla navštívit pražský kadeřnický salon Hair City, kde předvedla fotografům slavnostní róbu určenou pro finálový večer a účes, který pro ni navrhl umělecký ředitel salonu Christoph Scarfoglieri.

„Šaty mají zlatou barvu a jsou z hedvábného saténu ručně pošitého kamínky a polodrahokamy,“ popisuje svůj model hlavní návrhářka České Miss 2007 Camilla Solomon. "Lucie by měla vypadat jako hollywoodská královna."

Kromě něj bude mít Lucie s sebou i exkluzivní variantu českého národního kroje a další více i méně slavnostní šaty.

Poprvé letí sama Lucie Hadašová si také trénuje líčení a opakuje anglická slovíčka.

Přitom prozradila, že svému vítězství v Miss Universe příliš nevěří. Udělá však maximum, aby Českou republiku reprezentovala co nejlépe.

"Trochu se bojím té cesty," říká. "Poprvé poletím tak daleko, a navíc sama." Lucie v soukromí dává přednost sportovnímu oblečení. Nejraději chodí v džínách a ani se příliš nelíčí.

"Na minisukně si nepotrpím vůbec," dodává.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Tento den je jako splněný sen. Dočkáte se pochvaly a finančního ohodnocení. Už je to jisté. Díky svým nápadům jste zaujali nadřízeného a těšíte se velké popularitě i v kolektivu. Z nové…

Nejčtenější články

Doporučujeme