Na pejska, nebo v misionáři? V těchto pozicích nejsnáze dosáhnete orgasmu | Foto: iStock

Foto: iStock

Na pejska, nebo v misionáři? V těchto pozicích nejsnáze dosáhnete orgasmu

Zajímá vás, v jaké poloze nejsnáze dosáhnete orgasmu? Zkoušela jste s partnerem už vše možné, abyste dosáhla vrcholu, ale nedaří se? V některých sexuálních pozicích je pravděpodobnost, že dosáhnete vyvrcholení pravděpodobnější. Které to jsou?

Misionář jinak

Jestliže si říkáte, že se vám v klasickém misionáři při běžném průniku orgasmu dosáhnout nedaří, nezoufejte. I oblíbenou sexuální polohu můžete vylepšit tak, abyste dosáhla vytouženého vrcholu. V klasické poloze s partnerem nahoře přimějte milence, aby se naklonil k vaší hlavě, a byl tak svou pánví výše nad vaší. Namísto přirážení směrem dovnitř a ven pak můžete vyzkoušet pouze pomalejší jemné pohyby uvnitř vás. Bude se vám tak stimulovat i klitoris, a vy tak díky přímé stimulaci snáze dosáhnete uspokojení.

Co vám pomůže k bombastickému sexu? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 5

S nohama na ramenou

Pokud chcete zaručeně dosáhnout orgasmu, je pro vás lepší, když penetrace při souloži bude hlubší. Zkuste proto zapojit trochu ohebnosti a dejte partnerovi nohy na ramena. Tempo a hloubku průniku potom s partnerem přizpůsobte svým potřebám. Požitek ze sexu bude v této poloze výraznější.

Pokračování 3 / 5

Na pejska v poklesu

Namísto klasické polohy na pejska na všech čtyřech vyzkoušejte v pozici na pejska pro intenzivnější požitek z milování její pozměněnou variantu. Klekněte si a opřete se přitom rukama a koleny. Partnera vybídněte, aby vás chytil za boky. Pro ještě silnější stimulaci pověstného bodu G poklesněte ještě trochu níže a opřete se o lokty. Vyzkoušet můžete i variantu, při níž položíte hrudník na postel, ale pánev necháte zvednutou. Partner se k vám může trochu snížit, aby vám mohl zároveň stimulovat klitoris.

Pokračování 4 / 5

Na kovboje

Vyzvěte partnera, aby si lehl na záda, a potom na něj obkročmo a zády k němu usedněte. Obličejem byste měla být nasměrována k jeho nohám. Při penetraci a pohybu nahoru a dolů můžete vyzkoušet mírné naklonění směrem dopředu pro změnu úhlu, pocitu a zároveň také jinou intenzitu hloubky průniku. Váš partner vám zatím může hladit záda nebo se natáhnout, aby dosáhl na vaše prsa či klitoris.

Pokračování 5 / 5

V můstku

Sexuální pozice zvaná můstek vám může pomoci snadněji dosáhnout vrcholu. Začněte tak, že si lehnete na záda a váš partner si před vás klekne. Pak si pokrčte kolena tak, abyste se chodidly dotýkala postele, a zvedněte svou pánev směrem nahoru. Vytvoříte menší můstek a partner vás bude moci během přirážení uchopit za boky. Během toho můžete také různě měnit úhel své pánve níž nebo výš, abyste vyzkoušela různou intenzitu průniku.

Doporučujeme

Články odjinud