Na Plese v Opeře zachraňoval Anetu Vignerovou přítel

10. 2. 2010
Na Plese v Opeře zachraňoval Anetu Vignerovou přítel
Miss ČR 2009 Aneta Vignerová (22) se v sobotu (6. 2.) poprvé od své korunovace ukázala na veřejnosti s o dvacet let starším přítelem, podnikatelem Kamilem Bahbouhem. Ten jí dělal nejen garde, ale byl krásce i učitelem tance.

Aneta totiž neprošla tanečními a navíc byla na plese úplně poprvé.

"Je to opravdu můj první ples. Žádný jiný jsem ještě neabsolvovala, tak doufám, že si dnes zatančím," svěřila se Vignerová Korzu.

A její přání se jí splnilo. Přítel ji vyvedl na parket hned několikrát. Pouze ale na pomalé tance.

"Tanečními jsem si sice neprošla, ale jsem velice učenlivá, takže myslím, že to se mnou partner nemá zas tak těžké," svěřila se po několika kolech.

Aneta byla loni v říjnu zvolena Miss ČR. Na rozdíl od svých dvou kolegyň, I. Vicemiss Lucie Smatanové a II. Vicemiss Hany Věrné, dostává stále hodně pracovních nabídek:

"Mám nasmlouvaná různá focení a také nějaké reklamní záležitosti. Spíš si teď tak oťukávám český trh. Před soutěží v Miss jsem pobývala jako modelka hlavně v zahraničí. Proto jsem moc ráda, že jsem dostala tu příležitost a mohu se porozhlédnout i tady."

Cestu do zahraničí si ale Aneta také zavírat nechce.

"Určitě chci nějaký čas pobýt v Česku. Navíc musím, protože to kralování vyžaduje. Kdyby ale samozřejmě přišla nějaká krátkodobá, zajímavá nabídka ze zahraničí, zvážila bych to a možná ji přijala," podotkla Vignerová.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Někdo z kolegů vám nepřeje úspěch a může vyvolat dojem, že se ženete za penězi a jdete doslova přes mrtvoly. Dávejte si pozor na fámy a klepy na pracovišti. Na sto procent se nálada ke…

Nejčtenější články

Doporučujeme