Na podzim je šedivá "out" a červená "in"

7. 11. 2001
Na podzim je šedivá "out" a červená "in"
Léto skončilo a nejbarevnější období roku, podzim, se odráží v nejmodernějších barvách na vlasy: zlaté, červené a fialové odstíny jsou absolutní trendové hity.

Na podzim je šedivá "out" a červená "in"
Palette Intensive Color Creme a Palette Color Shampoo přichází s "červení podzimu"

Do dnešního dne nebylo možné šedivé vlasy dokonale obarvit módními červenými odstíny. Nyní ovšem přichází Schwarzkopf - specialista v péči o vlasy s novinkou - třemi odstíny červené, které zaručují 100% krytí šedin. Nové červené odstíny v řadě Palette Intensive Color Creme jsou nyní k dostání v obchodech ve třech vysoce módních tónech: KN5 Podzimní zlatý, RN5 Podzimní červený a VN3 Fialovočervený.

Léto skončilo a nejbarevnější období roku, podzim, se odráží v nejmodernějších barvách na vlasy: zlaté, červené a fialové odstíny jsou absolutní trendové hity. V minulosti nebylo možné, aby dámy s hodně prošedivělými nebo bílými vlasy 100% obarvily vlasy módními červenými odstíny. Musely k tomu barvy míchat s některým přírodním odstínem, např. hnědým.

http://www.dama.cz/images/pallete6.jpg" align="right" hspace="5" width="228" height="504">A právě proto byla specialisty Schwarzkopf vyvinuta speciální receptura, která kompletně překryje šedivé vlasy a zároveň neubere barvě na její intenzitě a zářivosti. Tato a jedinečná receptura obsahuje unikátní kombinaci barvicích pigmentů. Je obsažena ve třech nových červených odstínech řady permanentních barev Palette Intensive Color Creme. Nákladné a časově náročné míchaní barev je tedy již minulostí. Nyní nabízejí nové červené odstíny od Palette, KN5 Podzimní zlatý, RN5 Podzimní červený a VN3 Fialovočervený kromě zářivého lesku, dlouhotrvající a stálé barvy i perfektní krytí šedin, aniž by bylo nutné míchání odstínu s odstíny přirozenými.

V široké nabídce permanentních barev Palette Intensive Color Creme rozeznáte nové červené odstíny pro 100% překrytí šedin díky červenému růžku v horní části krabičky, který upozorňuje na jedinečnost tohoto odstínu.

Pro všechny, kteří preferují jemné barvení plné péče nebo pouze chtějí zdůraznit přírodní barvu svých vlasů, přináší Palette Color Shampoo velmi žádané a módní odstíny 331 Fialový a 318 Intenzivní červený pro 24 mytí. Tyto oblíbené odstíny byly doposud v nabídce jen v řadě permanentních barev Palette Intensive Color Creme.

Nezáleží na tom, zda si přejete vlasy dlouhodobě obarvit, překrýt šediny nebo jednoduše zkusit něco nového: Palette nabízí vyhovující program pro všechny. Navíc receptura Formula C+ s vitamínem C vlasy během barvení ošetřuje a dodává vlasům výraznou barvu a zářivý lesk.

Krásné barvy podzimu obsažené v Palette Intensive Color Creme zakoupíte v obchodech za 75,- Kč. Módní odstíny pro oživení vlastní barvy vlasů, Palette Color Shampoo pořídíte za doporučenou cenu 67,- Kč.

http://www.dama.cz/images/pallete6.jpg" width="228" height="504">

zdroj: Henkel, Eklektik Porter Novelli

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Finále druhého pracovního týdne je prostě velkolepé stejně jako vaše výkony. Ani v pátek vám neschází preciznost a chuť pracovat na maximum. Dnes večer rozhodně neseďte doma a honem do…

Nejčtenější články

Doporučujeme