Na procházku s psíčkem? Jedině když ho sladíte s outfitem!

8. 8. 2012
Na procházku s psíčkem? Jedině když ho sladíte s outfitem!
O tom, že je pes nejlepší přítel člověka, není jistě pochyb. Co se ale stane, když si ze zvířete udělá módní doplněk, pořídí mu oblečení, botičky, kočárek, brýle, parfém?

Světové celebrity dovedly péči o zvířecí miláčky téměř k dokonalosti. Nezbývá než si položit otázku, zda jim na psovi opravdu záleží, nebo si pouze uspokojují své nenaplněné mateřské pudy, popřípadě se snaží prostřednictvím zvířete na sebe strhnout pozornost. Posuďte sami.

Televizní hvězdička Phoebe Price bere své psí miminko na procházky v kočárku, který je samozřejmě barevně sladěn. (Los Angeles)

Rozmazlená dědička hotelového impéria Paris Hilton má strašně moc ráda zvířátka. A proto si velice často pořizuje nějaké nové mazlíčky.

Hvězda reality show Lisa Vanderpump a její chlupatý přítel Giggy byli na obědě v hollywoodské restauraci "Villa Blanca".

Foto: Profimedia.cz

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Mnozí z vás, zrozenců ve znamení Raka, budou rozladěni kvůli tajnůstkářství milovaného protějšku nebo kvůli tomu, že se nechá až příliš snadno a často ovlivnit druhými lidmi. Máte…

Nejčtenější články