Na procházku s psíčkem? Jedině když ho sladíte s outfitem!

8. 8. 2012
Na procházku s psíčkem? Jedině když ho sladíte s outfitem!
O tom, že je pes nejlepší přítel člověka, není jistě pochyb. Co se ale stane, když si ze zvířete udělá módní doplněk, pořídí mu oblečení, botičky, kočárek, brýle, parfém?

Světové celebrity dovedly péči o zvířecí miláčky téměř k dokonalosti. Nezbývá než si položit otázku, zda jim na psovi opravdu záleží, nebo si pouze uspokojují své nenaplněné mateřské pudy, popřípadě se snaží prostřednictvím zvířete na sebe strhnout pozornost. Posuďte sami.

Televizní hvězdička Phoebe Price bere své psí miminko na procházky v kočárku, který je samozřejmě barevně sladěn. (Los Angeles)

Rozmazlená dědička hotelového impéria Paris Hilton má strašně moc ráda zvířátka. A proto si velice často pořizuje nějaké nové mazlíčky.

Hvězda reality show Lisa Vanderpump a její chlupatý přítel Giggy byli na obědě v hollywoodské restauraci "Villa Blanca".

Foto: Profimedia.cz

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Znáte přece přísloví, že není všechno zlato, co se třpytí. Přesně to bude pasovat na člověka, který se kolem vás nyní začne motat. Bude se chovat jako nejlepší z nejlepších, aby vás…

Nejčtenější články